Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul tettem, hogy bevallott...

Rosszul tettem, hogy bevallottam, hogy pszichiáterhez járok?

Figyelt kérdés
Tehát munkahelyi alkalmassági vizsgálaton veszek részt. Volt egy kérdés,hogy állt-e már pszichiátriai kezelés alatt. Mivel depresszióra gyógyszert szedek,így igennel válaszoltam,de megbántam, mert úgyse tudná meg senki,és szerintem rossz a megítélése a pszichiátriai betegeknek,nem akarok hátrányból indulni.
2017. jan. 16. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted. Felesleges hazudni, az ilyen felmeres amugy is bizalmas.
2017. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másrészről az ilyen foglalkozás-eü. vizsgálatok "felelősséged teljes tudatában" stb. attribútumokkal zajlanak, így ha bármiféle ebből eredő probléma, baleset történik, nyugodt lehetsz, a betegséged nem titkoltad el, a keletkezett kár nem róható fel neked.
2017. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is elmondtam (szintén depresszió miatt) és azt mondta az üzemorvos, hogy ezt most nem hallotta, nem írja be. Szóval "sugallta", hogy nem szerencsés tudatni, (mondjuk az én munkámban kizáró ok lenne egy pszichiátriai betegség )
2017. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!