Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mennyi volt az a...

Nektek mennyi volt az a minimális idő amit munkahelynél eltöltöttetek?

Figyelt kérdés
Adva van ugye a próbaidő, ez alatt közölhetik hogy mégsem veszik fel az embert. Legutóbbi cégnél nekem 2 hónap volt. De valaki mondta nekem hogy volt neki egyszer olyan hogy 2 napig volt egy cégnél. Én dolgoztam egy helyen, jött egy fickó vezetőnek, 2. nap már nem láttuk. Nektek?
2017. jan. 23. 14:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

5 hét? az sem rossz.


Nekem tavaly volt egy konténeres cég, 2 hónap, asszisztensnek vettek fel. Volt valami "zavar" a cégnél, majd most megkapom hogy "fura" vagyok, de tényleg nem tudok máshogy fogalmazni. Zavaros volt a cég, adtam ki feladatokat is kollégáknak más osztályokon, persze nem csinálták meg, én meg úgy voltam vele ha baszogatom őket nem lesz több a pénzem. Mérnök diplomával meg sok interjúra járok, valahova mindig felvesznek.


Na szóval itt az volt a szituáció hogy én "munkára" jelentkeztem, de eltelt 3-4 nap és mindenki elkezdte vágni a fejeket, komolyan mondom meg akartam kérdezni pár embert úgy a cégnél hogy tudják e ki vagyok, dolgozni vettek e fel, mi a pálya úgy összességében.

2017. jan. 23. 15:48
 12/18 A kérdező kommentje:
Ahogy telt az idő kezdett egy kisebb fajta káosz kialakulni a cégnél, random emberek nevezték ki magukat igazgatónak, vezetőnek. Ezt komolyan mondom, most képzeljetek el egy céget mindenki kitalálja hogy ő ilyen meg olyan vezető, stb.
2017. jan. 23. 15:50
 13/18 anonim ***** válasza:
3 nap. Tesco. Kiborítottak. 2 napra rá volt másik helyem ami sokkal jobb volt.
2017. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tesco mint munkahely nekem is annyi lenne, 4-5 nap.
2017. jan. 23. 17:49
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónap, de láttam olyat, aki 2 órán belül feladta. Rájött, hogy túlvállalta magát, és nem fog menni az a munka.
2017. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

3 hét. Kényszerűségből elvállaltam, de gyalázatos volt a fizetés és elmaradt az ígért érzés, hogy "márpedig itt rengeteg lesz a szakmai kihívás". 3 hétig csak facebookoztam és a levegő is megfagyott, amikor a főnökasszony belépett az irodába, olyan terrorban tartott mindenkit.

Jött egy jobb lehetőség, én pedig éltem vele. Nem bántam meg!

2017. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"főnökasszony"


rosszul kezdődik.

2017. jan. 24. 16:55
 18/18 anonim ***** válasza:
1 nap azaz 12 óra. Igazából csoda, hogy egyáltalán azt végig bírtam. Csak illendőségből maradtam ott végig. Másnap már nem láttak. És azóta sem. Rémálom volt.
2017. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!