Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új céghez mennék egy céges...

Ha új céghez mennék egy céges autó lehet nekem elvárás?

Figyelt kérdés
Mostanában állást keresek, viszonylag fiatal vagyok, volt már pár munkahelyem. Felvételi beszélgetésen mondanám hogy kérnék céges autót magán használatra is tankolókártyákkal. Ez irreális elvárás manapság? Szerintetek ilyenért csak simán kiröhögnek? Tehát mondjuk felvesznek valahova és kb. 2 év múlva? Vélemények?
2017. jan. 30. 10:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen munkakörben keresgélsz? Ez lenne a legfontosabb. Hentespultban eladóként nagyon kiröhögnének.
2017. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Persze, kocsi már kell a segged alá! Előbb bizonyítani kéne a cég fele.
2017. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Munkakortol fugg. Ceges auto sima beosztottaknak sehol nem jar, vagy valami fonoki szint extra juttatasa, vagy uzletkotoi munkakor, de ahhoz meg kell.
2017. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ha valami nagyon keresett és nagyon nehezen fellelhető végzettséged/tapasztalatod van és bizonyíthatóan kiváló vagy benne és a kontinensen van belőletek 5-10, akkor reális igényed lehet. Az ilyennek mindent megadnak, csak, hogy őket válaszd a rengeteg ajánlatod közül.
2017. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan munkakörbe mész, amihez utazni is kell, akkor nagy valószínűséggel van cégautó, vagy költségtérítés a sajátra. Ha a cég nem tart fenn saját flottát (ami általában lízingelt autókból áll), akkor a te kedvedért nem valószínű, hogy vesznek egyet, különösen, ha a munkakör sem indokolja. Sok helyen van olyan, hogy a munkahely-otthon közötti útra fizetnek költségtérítést számla ellenében, akár saját autóra, akár tömegközlekedésre, az nem egy túlzott igény.
2017. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Na jó köszönöm a válaszokat, akkor nem nagyon adnak majd, ezt szűrtem le a válaszokból, arra voltam kíváncsi ez most mennyire "divat", de akkor ezek szerint semennyire.


Tehát csak akkor adnak ha nagyon muszáj, különben nem.


Szomorú, pedig ez motiválná a munkavállalót.

2017. jan. 30. 10:56
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Motiváljon a bruttó 500 ezres kereset
2017. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Alain Delon ***** válasza:
92%
Én ezt nem értem. Az nem motivál, hogy ki kell fizetni a számlákat, hogy nem halj éhen, ne rohadjon le rólad a kopott, szakadt ruha?
2017. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Szóval ezek szerint manapság Magyarországon ez nem nagyon megy, új belépőnek céges autó.


Legutóbb dolgoztam egy cégnél, kértem x összeget, és többet kaptam mint kértem, ezen meglepődtem, de mikor céges autóra terelődött a szó néztek rám és mondták: neked kizárva, biztos nem.


Ez miért van kérem??? Nekem egy használt astra is jó lenne, tankolókártyákkal, ez tönkre veri a céget? És azzal intéznék céges ügyeket is. Nem 2-3 millás autóra gondoltam vagy drágábbra. Nagyobb cégeknél nincs a flottában egy szakadt autó vagy mi??


Na mind1

2017. jan. 30. 11:01
 10/28 A kérdező kommentje:

"ki kell fizetni a számlákat"


Te most viccelsz??? És akkor minek örüljek? Hogy naponta

tudok zuhanyozni, de jó nem????


Vagy hogy 2 havonta el tudok menni fagyizni???


Te biztos főnök vagy, és szivattak fiatal korodban, örömmel adod vissza másnak.

2017. jan. 30. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!