Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új céghez mennék egy céges...

Ha új céghez mennék egy céges autó lehet nekem elvárás?

Figyelt kérdés
Mostanában állást keresek, viszonylag fiatal vagyok, volt már pár munkahelyem. Felvételi beszélgetésen mondanám hogy kérnék céges autót magán használatra is tankolókártyákkal. Ez irreális elvárás manapság? Szerintetek ilyenért csak simán kiröhögnek? Tehát mondjuk felvesznek valahova és kb. 2 év múlva? Vélemények?
2017. jan. 30. 10:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
vegyél magadnak kocsit b+
2017. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Kaphatsz, ha bekapod a főnök banánját.
2017. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Na jó a kérdésemet azért tettem fel hogy a cégeknek mennyire van kedvük adni céges autót a flottából, ezek szerint úgy semennyire sem, na.


Pedig kellene a munkavégzéshez is, stb.


Téma lezárva, köszi mindenkinek.

2017. jan. 30. 11:12
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Adnak egy Csepel kerékpárt rozsdásodó vázzal.
2017. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Jó csak ezért találták ki a céges flottát, meg a tankolókártyákat. De tudod mit ne is dolgozzunk egyáltalán, havat is minek kotorni mikor elolvad.


Fizetést is ne attól a cégtől kapj ahol dolgozol hanem egy Afrikai cégtől, aki viszont egy Amerikai cégtől kapja.


Céges flotta ezért van.


Jól van akkor.

2017. jan. 30. 11:22
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

Lathatoan nem ertetted meg, hogy ez nem kedv kerdese. Vannak olyan munkakorok amikhez adnak, vannak olyanok amikhez nem adnak. Nekem jopar rokonom, baratom dolgozik kozep- vagy felsovezetokent, mindegyiknek van ceges autoja benzinkartyaval.


De egy sima beosztottat sem ismerek, aki nem uzletkoto es ceges autoja lenne.

2017. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Ok rendben megértettem, ok.


Tehát csak akkor adnak ha kell a munkavégzéshez.

2017. jan. 30. 11:35
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítani kell. Az nem úgy van, hogy a cégnek van x autója, és mindenki úgy használja, ahogyan neki tetszik. Nem gondolod, hogy kicsit sokat képzelsz?
2017. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát csak akkor adnak ha kell a munkavégzéshez"


Vagy akkor amikor az adott vezetoi poziciohoz jar, a juttatasi csomag resze. Ott nyilvan nem kell feltetlenul a munkahoz.

2017. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Na jól van akkor ezek szerint pofára (is) megy.


Jó köszönöm mindenkinek.

2017. jan. 30. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!