Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért tűrik el itt az emberek...

Miért tűrik el itt az emberek az állandó megalázást, és a rabszolgasorsot?

Figyelt kérdés
Volt már pár munkahelyem,most is ahol dolgozom úgy beszélnek az emberekkel (alkalmazottakkal) mint valami szaros kutyával. Rabszolgának nézik az egész kócerájt.Senkiházi csoportvezetőktől (akik igazgatónak hiszik magukat egy nyúlszarnyi kis "hatalomtól") sokszor elhangzik a "takaródjál innen a k anyádba" "csináld már pörgősebben te f..sz" stb persze mindenki rendesen dolgozik,csak az a hobbija h ott áll mindenki felett és ha nincs rá oka akkor is ugat.. Mindeközben a madarak csak bólogatnak és még ŐK KÉRNEK ELNÉZÉST. Értem én h van akinek gyerek van nem tud ugrálni,vagy már öreg és a nyugdíjig nem kell máshova stb de a többségnek semmi életcélja,nem is akarnak kitörni ebből ,mikor szóba kerül ki is jelenti h "jó ez a 80-100 ezer ft" (amiért 10-12 órát szolgáskodik ,sokszor hétvégén is) amikor meg neked nem ízlik h belefosnak a szádba,és szóváteszed ,a dohányzóban mindegyik hőbörög ,de mikor a nyilvánosság előtt is hangot adhatnának ,kussol mindegyik és egyedül maradsz a véleményeddel ,és az egészből lesz egy olyan beállítás h "csak neked nem jó ami itt van". Sokuk a gyerekre ,családra ,hitelre minden marha kifogásra hivatkozik miért nem áll ki magáért ,és miért nem fog össze a közös érdekért (félti a rongyos 80 ezres állását),de akinek pl nem zsíros kenyérre kell a pénz,bárhol tud ennyiért dolgozni,az miért tűri el a megalázó rabszolgaszerepet ? Meg amelyik tapsikol a 90 ezres alamizsnára és azt mondja h "fogd be a pofádat,örülj h ennyit keresel"annak milyen életcéljai vannak saját magával ? Vagy tényleg ennyi hülye ember van akiknek mindegy mennyit,mennyiért dolgozik és nem számít hogy beszélnek vele csak eljárjon otthonról valahova 10-12 órára? Mi ebben ezeknek a jó?
2017. jan. 30. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

Mert ezeknek az emberek lehet, hogy ez az állást is több hónap próbálkozás után sikerült megszerezniük. És félnek, ha kirúgják, kezdődhet minden előröl, mert manapság nem könnyű 8 általános végzettséggel elhelyezkedni.

Hát sajnálom, hogy ilyen tapló, attól,hogy alapfokú végzetségű valaki, attól még ugyanúgy ember.


Amúgy nem értem miért kell ilyen előítéletesnek lenni. Nem lehet tudni mi miatt nem tanult tovább. Arra senki nem gondolt, hogy lehet rákényszerült, hogy nyolcadik után dolgozni menjen, mert ilyen is van nem is kevés.

2017. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
9 es : Te is egy qurva "tanult" büfészakon végzett ember vagy gondolom a mekkiben a kettes pénztárban vagy egy eldugott tescoraktárban "logisztikai asszisztens",esetleg egy "okos" hr-es strapakanca,akinek még rózsaszín tolla is volt a hello kitty füzete mellé. Egyébként úgy bírom ezeket az okoskákat ,mindegyik diplomást akar csak embernek tekinteni,csak azt nem tudom ha nincs kétkezi munkás ki az anyád építi fel neked az irodaházat ,meg ki süti meg a kenyeret amit a beledbe tömsz? A sok továbbtanult ember is mind külföldön van,egy csomó diplomás emberrel találkoztam már akik olyan munkát végeznek,amihez nem kell a diplomájuk ,mert egyébként "túlképzett" lenne. Már vártam az első tanulósfóbiás demagóg gyökeret . De akkor úgy látszik ebben is csak ez az ország van elmaradva,mert máshol megfizetik a "tanulatlan" embert is érdekes tud élni normális életszínvonalon ugyanezzel a munkával provident nélkül is. Mennék én szívesen ,ha tehetném menekülnék én is a magadfajta primitív,álszent,szarrágó gyengefelfogású,társadalmat széthúzó emberek mentalitása elől.De nem gondolom h énekem kellene azért elhagynom a SAJÁT szülőföldemet h a szírszar meg az egyéb kuntekinte itt meg marha jól éljen az én,és a családom helyén. Én itthon vagyok bocsi,lenne annyi jogom h úgy is kezeljenek .
2017. jan. 31. 19:46
 13/23 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem van középvégzettségem is,senki nem 8 általánosról beszélt. Az ilyen korlátolt mocskok,mint te kedves 55 százalékos,kb kiteszik a munkahelyi söpredékállomány felét. Vagy esetleg te is egy kamucsoportvezető lehetsz,egy sikertelen lúzer,aki kapott egy kis csontot,és ráképzelte a húst ,nyalás nélkül már nem jut sehova. De az is lehet h te is havi 80 ért nyalsz,csak játszod itt a nem létező agyadat.
2017. jan. 31. 19:56
 14/23 anonim válasza:
91%

Ez az 55 ös egy senki. Ha valaki látatlanban ismeretlenül ilyen életrajzot ír egy emberről ,elgondolkoznék a bezárásán,mert az ilyen nem való egészséges társadalomba. eset van:1 Az ilyen nagypofájú igazságosztó senkik mind apu pénzén élnek és nem volt még 15 perc munkaviszonyuk,de a kamuszakra sem járnak be amire beiratkoztak,csak halasztgatnak,addig meg apu fűt rájuk .


a másik eset mikor magára ismer ,és savanyú neki a szőlő. Mindenesetre az értelmi képességeid pont jók arra h "jópofizzál " munka után a rabszolgatartóiddal ,ahelyett h hazamennél és megpróbálnád valamivel elfoglalni az üres kis szánalmas életedet,merthogy a munkán kívül nem sok van az ilyen embereknek az is biztos. Gondolom te is a leírt verziók között foglalsz el egy szégyenteljes szerepet,azért vagy ekkora suttyó. Húzzatok ki külföldre,de előtte még adózzatok a migránsnak hogy a házadból nézhesse minden este a felcsúti híreket. Ezek szerint te is hülye voltál kimenni vagy kikúrtak mint a szaros macskát ,azért még mindig itt ugatsz. Mondjuk a magadfajta nem sokáig élne sehol máshol , máshol nem tűrik a spiclibirkát.

2017. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
És gondolj bele,az ilyen értelmisegg még gyereket is nevel ,milyen ember lesz abból is.. Én ezeket nem engedném szaporodni,sterilizálnám mindet a köz érdekében. De azért a lenéző "tanulatlan" dumája mellet gondolom elsőnek sikítozik az aldiban ha nincs elég pénztáros ,vagy nincs áru a polcon.
2017. jan. 31. 20:13
 16/23 anonim válasza:
Az "osztálytársas" kommentje alapján,már az iskolában is mindenki alárendeltje lehetett,most meg ártatlan embereken éli ki az elnyomottságából fakadó kisebbségi komplexusát. Ez egy lúzer,tipikus senki.
2017. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
+ ha valaki kiáll az igazáért vagy nem hagyja ,hogy sárbatiporják a méltóságát,az egyből "lázadó antiszoc" neki(k). Az ilyen csak tényleg arra alkalmas ,hogy bólogasson kiskutyaként a nettó 100 ezre mellé 12 órába,mert egy büszkeség,tartáshiányos jellemgyenge nyalógép.
2017. jan. 31. 21:32
 18/23 anonim ***** válasza:
30%

"Mennék én szívesen ,ha tehetném"


Látod, erről beszélek! Te is kimennél, csak itt hazafiaskodsz, közben ha tehetnéd, rég kimentél volna... Hol is van ilyenkor a hazafiasságod? Megmondjam? SEHOL! El kell szomorítsalak, de semmivel sem vagy nagyobb magyar, mint akárki más. És te is ugyanúgy kihúznál külföldre, mint akárki más. És végül vissza kéne jönnöd, mert kint sem lenne jó neked, mert kint is bajod lenne az emberekkel, kint is bajod lenne a munkával. Jól hallod, végül szembesülnél vele, hogy kint sem tudsz megélni rendesen... A folyton elégedetlen, háborgó, lázadozó emberek azok, akik a legtöbbet ártanak az országnak.

2017. febr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Pont a bológató,megalkuvó,meghunyászkodó hozzátok hasonló birkák ártanak az országnak,és adnak vérszemet a kapitalistáknak,aki meg jobbat akarna,már az sem kap. Mocskos söpredék rabszolgák,semmi több,akik húzzák magukkal az értelmes réteget is mert gyáva,buta megalkuvó paraszt az összefogáshoz.
2017. febr. 1. 06:35
 20/23 A kérdező kommentje:
Örülj neki h éhbérért dolgozhatsz birka
2017. febr. 1. 06:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!