Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hiszi azt sok fiatal...

Miért hiszi azt sok fiatal hogy elvégez egy egyetemet kapásból vezető lesz és kap céges autót?

Figyelt kérdés
Nem irreális? Igényes iroda egy menő helyen, céges autó Audi A4-es minimum vagy Volkswagen Passat, esetleg egy BMW, fizetés 500.000 per hó? Nekem első fizetésem minimálbér volt.
2017. febr. 2. 14:29
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Hát akkor meg rendet kellene tenni!!!


Aki hülyeséget ír azt megbüntetni, azt az újságírót kirúgni. Nem kap addig fizetést amíg össze vissza hablatyol.


Miért az normális hogy az ember felmegy egyre és akkor 80%-a nem is igaz, valaki pénzért írt egy fiktív cikket, én meg elolvasom, és felhúzom magam közben nem is igaz?

2017. febr. 3. 14:16
 32/41 A kérdező kommentje:

Akkor miért hírportál?


Miért nem


kacsamagazin1.hu

Storymagazin1.hu,

storymagazin2.hu ... stb.

2017. febr. 3. 14:17
 33/41 A kérdező kommentje:
én meg autógyárat nyitok és árulom az 1 kerekű autókat kormánykerék nélkül, amit nem lehet megtankolni???
2017. febr. 3. 14:19
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Már biztos vagyok benne, hogy neked nincs semmiféle diplomád :D Kezeltesd magad öreg.
2017. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Na tudod kivel beszélsz így te utcaseprő hajléktalan!!!


Visszahívom Putyin meg a haverjait, Sergejt és a többit azt lesz neked nemulass!!

2017. febr. 3. 15:41
 36/41 anonim ***** válasza:

Nem tértél ki arra, hogy vörös diplomád van.. Mikor is ajánlották fel egyszer, hogy vezető is lehetnél, máskor pedig hogy alkalmatlan vagy bármilyen munkára is?


Még a szoci időkben volt divat, hogy egy sima gyári munkást vezetőnek neveztek ki.

2017. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Most meg diplomás meg gyári munkásnak. Ilyen az élet.
2017. febr. 3. 16:38
 38/41 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező, édesanyád tart el még mindig gondolom. Majd ha sikerül valaha is találnod bármiféle munkát ezzel az intelligenciával, továbbra se felejts el a szabadidődben filozofálni ilyen hülye kérdésekről, amit itt is feltettél. Persze a fikciókat se felejtsd el, hogy mindenki azt hiszi amit te elméletben kigondoltál :D !!
2017. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Primitív vagy fiam, és elvakult, de megbocsájtom neked, mivel az összes válaszodból lehetett tudni. :)
2017. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Én is megbocsájtok neked.
2017. febr. 3. 19:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!