Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok ennyi bejárást...

Vállalnátok ennyi bejárást egy munkahelyért?

Figyelt kérdés

Heti kétszer kellene bemenni, ritkán háromszor, 130 km-re, 1,5-2 óra az út csak oda. Tehát összesen heti 2x kellene 260 km-t, vagyis 3-4 órát utazni. A hét többi napján otthonról dolgozhatnátok. És nincs tömegközlekedés, csak autó, de télen, a rossz időjárás miatt otthon maradhatnátok akár többet is.

A páromnak lennének ilyen feltételek, mert messzebb tudnánk csak lakást venni olyat, amilyet szeretnénk, így ennyit kellene bejárnia. A költségek majdnem felét állja a cég, havi 85 ezer ft-ból kb. 40-et visszakap. A fizetése elég magas (több százezer), a kérdés, hogy maradjunk-e inkább albérletben (60km-re) vagy inkább járjon be messzebbről a saját lakásból.


2017. febr. 2. 19:15
1 2
 11/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Heti 2x egyáltalán nem vészes, főleg ha a többi napon otthonról dolgozhat.
2017. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez semmi.

Naponta 4-6 óra, pontosabban heti 5x, mondjuk van tömegközlekedés, de azért nem szerencsés az se.

Attól függ mik a körülmények, én biztos nem költöznék. :)

Sok kitartást, tudom, hogy nehéz!

2017. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha csak heti kétszer kell bemenni és időjárási viszonyokra hivatkozva elnézőek, akkor ez egyáltalán nem durva! :)

Az én párom is heti kétszer utazik 80 km-t oda, meg ugyanennyit vissza. Autóval abszolút bírható, cseppet sem érzi megterhelőnek, főleg hogy egyébként más napokon csomót van itthon.

Erre szokás azt mondani, hogy valamit valamiért.

Szerintem ilyen távolság miatt a valaki által felvetett lakásbérlés hülyeség.

Ha más nem, akkor ha mondjuk egymás után két nap kell bemenni még mindig jobban megéri egy éjszakára valami panzióban aludni, mint lakást kivenni.

Szerintem simán jó ez így.

2017. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!