Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen autómosóban...

Szerintetek milyen autómosóban dolgozni?

Figyelt kérdés
Mennyire kemény munka sérvműtét után ?

2017. febr. 3. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Unokatesóm vagy 7 éve csinálja, most fog váltani.

Kemény munka, vödör vizeket emelgetni, hajolós munka (kerék, lökhárítók) és fárasztó nagyon. De, mégsem ez a legnehezebb része, hanem a sok vegyszer. A szemei állandóan pirosak, gyulladtak, köhög sokszor. Ált. permetezőkbe van a mosószer és rengeteget belélegzik az ilyen helyen az ember.

2017. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én, mint autómosó kefe azt tudom mondani, hogy attól függ melyik autómosóba szerelnek be. Ha forgalmas helyen vagyok, akkor nagyon kemény, olyankor van, hogy 24 órán át kefélek. És csak 15 perces szünetekkel.

Most szerencsére egy nagyon jó helyet kaptam, reggel van a nagyobb forgalom, ha ez lement akkor jön egy délutáni és aztán estig általában nyugi van. Ez megfelel a kefélési stílusomnak, úgyhogy ezzel elégedett vagyok.

2017. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hangzik túl jól.
2017. febr. 3. 16:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy átlagos helyen egy átlagos autómosó hány autót kefél egy nap? :D
2017. febr. 3. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen az autómosó, mennyire van felkapva. Én környezetkímélősben dolgoztam. Nem rossz, van nap amikor kevesebbet kell, van mikor többet, ez évszaktól is függ.

A lényeg az, hogy rendszerint reggel 7-ől minimum este 7-ig kell dolgozni.

2017. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsővel tudok egyetérteni a legnagyobb baj a vegyszer, mint általában sok munkakörnél.


Meg ezekről az jut eszembe, hogy egy portás ugyanazt a pénzt keresi egy székben ülve, néha megszakítva ezt meg nagyjából, mint te 8-10 óra állandó fizikai munkával

2017. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megtetszett mert jól lehet keresni vele igaz, hogy sokat is kell érte dolgozni de átmenetileg jónak tűnik. Csak attól félek, hogy ki fog újulni a sérvem, kb 7 hete volt műtétem mostmár minden ok futok,biciklizek stb. De mennyire kell egy mosóba emelgetni?

Kb 10-20 kg- os vízes vödrök vagy hogyan kell ezt elképzelni? Nekem ezt fontos lenne tudom.

Előreis köszönöm a további válaszokat!

2017. febr. 4. 00:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Elsősorban a sérved miatt írtam, hogy emelni kell a vödröt, mert ebben az esetben jobban számít.

Minden mosó más, függ attól is, hogy mennyire felkapott a hely, de attól is, mit vállal az adott cég, külső-belső takarítás miatt. Egy alapos porszívózás pl. min. 1 óra és közben eléggé sok a hajolás, mindig kicsit természet ellenes pózba vagy.

De, mint mondtam a legfőbb baj a vegyszer.

A rovaroldó, eléggé ki tudja kezdeni a bőrt és elég sokat be lehet lélegezni.

Ha úgy érzed, hogy neked nem lenne rossz próbáld meg, lehet megtetszik.

2017. febr. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sérved nem csak attól tud kiújulni, hogy hirtelen nagyot emelsz, hanem a folyamatos fizikai igénybevételtől is. Az egy helyben állás közben sem emelsz nehezet mégis hatalmas megterhelés éri egy idő után az egész testet.
2017. febr. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!