Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitcsinaljak? Van 1ember a...

Mitcsinaljak? Van 1ember a munkahelyemen, kollegak vagyunk es 1ik naprol a masikra nemkoszon.

Figyelt kérdés

Igy kezdodott az egesz hogy joba voltam vele elejen de akkoris ereztwm h valami nem stimmel vele. Valakitol azt hallotam vissza hogy azert bunkozik velem mert biztos irigy ram.Megkerdezeni nemfogom h mibaja velem mert az a gyulolkodo tekintete meg hozzatarsolu bunko fej amilyen lett..

Gondolkozok mar rajta hogy ott hagyom ez miatt melot mert nbirom mar elviselni csapkodja a termekeket, beszologat munka kozbe.. Mitcsinaljak? Esetleg szoljak fonoknel h tegyen at masik helyre? Csak vele meg joban van. Nemtudom mitcsinaljak varom a Valaszokat.



2017. febr. 10. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ott ezt a munkát csak miatta, lehet, hogy pont az a célja. Lehet, hogy fel akar csak idegesíteni. Csinálj úgy, mintha nyugodt lennél és nem érdekelne. És igazából tényleg ne érdekeljen, hogy az az 1 ember köszön-e. Nekem se köszön csomó ember, akit ismerek, ezzel nem lesznek többek. Bunkózó emberek mindig vannak és mindig is lesznek, nem lehet velük mit kezdeni. Igen, általában az irigy emberek, akik mindenkinek csak ártani akarnak, ne foglalkozz vele.
2017. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,nehez nem felvenni mert kitudja miket pletykal rolam mert a tobbi kollegam is mar alig akarnak hozzam szolni miatta.Ezert gondolkodtam vagy esetleg irodan ha szolok valakinek tudnanak ezzel mit kezdeni?:/ 5napbol 5ot vegig bunkozik es sajnos mar kihat ram.
2017. febr. 10. 22:35
 3/3 anonim válasza:
100%

Hülyeség lenne otthagyni a munkát.(Röhögni fog a markában)

A másik ember ha nem kedveli mindent megtesz hogy kibasszon veled.

1 szabály: Ne Hagyd magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Soha!!!!!!

Légy határozotttab, viccesen hergeld fel, viccesen szóljál be neki.

Csapodja a termékeket? Amikor ezt csinálja pont itt a labda nálad szólj be viccesen neki, mi van idegbeteg, vagy ballábbal keltél fel, és röhögj a képébe. 1-2 nap után rájön arra, hogy veled nem lehet ujjjat húzni. Mivel nagyon nehéz munkát találni az ö szemszőgéből nézve ez miatt megfog kényszerből barátkozni veled. Tapasztalat......Hány iylet csináltam munkahelyemen, mindig felmondtak akik engemet nem kedveltek, és a többiek lettek a barátaim. Kollégád igazából nem adhat neked ultimátumot mit csinálj! Csak a főnököd 2 számú szabály, de ha te rákérdezel kollégádtólmert uj vagy az megint más tészta.

2017. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!