Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most mit csináljak? Nem akar...

Most mit csináljak? Nem akar kifizetni a volt főnököm!

Figyelt kérdés
Iskolakezdés előtt 3 héttel találtam egy munkát dohányboltba. Megbeszéltem a főnökkel hogy egy lányt kell helyettesíteni és bent leszek 3hétig míg el nem kezdődik az iskola. Szinte minden nap bent voltam 8 óráztam. Állitolag bejelentett leadtam neki az adataimat de szerződést nem íratott velem alá zavart is a dolog de féltem akadékoskodni örültem hogy egyálltanán van ilyen lehetőségem. Az utoló napomon nem szólt mikor menjek be következő nap de akkor nem is foglalkoztam vele siettem haza úgy voltam felhívom majd és megbeszéljük telefonon. Viszont a telefont nem vette fel ezek után soha és persze a pénzemet se kaptam meg. Mivel a telefont nem vette fel írtam neki 2 smst is az egyikben finoman fogalmaztam a másikban már közöltem vele feljelentem a munkaügynél de erre se érzett válasz. Az lenne a kérdés hogy mi ilyenkor a tehendő ? Nem értem az ilyen emberek miért élnek .

2016. szept. 17. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Igazándiból semmi. Hülyére vett, bizonyítani sajnos nem tudod hogy ott dolgoztál.
2016. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem :( csak a régi sms-ék vannak meg amik úgy mond bizonyíték lenne.
2016. szept. 17. 18:44
 3/11 ede1219 ***** válasza:
82%
Ha szerencséd van, akkor még megvannak a biztonsági kamerák felvételei -dohányboltokban kötelező-, azon rajta kell lenned, amikor dolgozol.
2016. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja meg van rá tanum
2016. szept. 17. 18:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
NAV-nál is felnyomhatod, mivel ha nem jelentett be, így nem is adózott utánad.
2016. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Kiszámolod mennyi pénz jár neked írsz egy sms-t miszerint számlaszámodra hétfőig küldje a stexet vagy másnap tanúkkal bizonyítékokkal feljelented a munkaügynél és az adóhivatalnál .
2016. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak :) pont ezt csináltam de nem hatotta meg
2016. szept. 17. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
És meddig akarsz várni rá? Tedd meg szépen a bejelentést.
2016. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn meg is fogom tenni :)
2016. szept. 17. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
megtetted? hétfő van
2016. szept. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!