Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most miért haragszik rám a...

Most miért haragszik rám a volt munkatárs?

Figyelt kérdés
Elmentem aláírni a papírokat amivel felmondtam. De egy volt munkatársamon azt láttam, hogy haragszik rám, nem nagyon szólt hozzám. De amúgy ő ott olyan, mint ha egy kisebb főnök lenne, a volt főnököm még annyit se mondott neki, hogy álljon arrébb. De egyszerűen nem bírtam elviselni a főnököm lekicsinylő nézését felém, meg azt hogy szerinte én nem jól csináltam a dolgom illetve nem csináltam semmit szerinte. Meg nem bírtam elviselni, hogy több dolgot is nekem kellett csinálnom, hogy a kedvencei nehogy véletlenül megmozdítsák magukat. Mondjuk amúgy se örökre szólt a szerződés, mert közmunka volt.
2017. febr. 11. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnálja, hogy elmész, csak nem jól mutatja ki.
2017. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örült neki. Csak annyira utálja a másikat (jelen esetben a kérdezőt), hogy ki sem tudja mutatni, hogy örül hogy elmegy. Na jó, ez ám egyáltalán nem biztos, csak mondtam valamit. Lehet hogy valójában bánja. De lehet, hogy nem. Nem tudni, azért mert valaki csúnyán néz rád, még nem kell tönkremennie a napodnak. Ez van, szard le, az is keresztbe tehet, aki mosolyog. Különben is otthagyod azt a helyet.
2017. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!