Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek van Ebay-mániás ismerős...

Nektek van Ebay-mániás ismerősötök?

Figyelt kérdés

Nekem a közvetlen főnököm - a cégvezető legokosabb fia - ilyen.

Kettőt pislant az ember, s ha nem vigyázunk, egy egész műhelytermet képes teletölteni Ebay-es kacatokkal. Aztán meg győzhetek belőle építkezni, hogy hasznát láthassuk.


Ha egyszer esetleg "rosszalkodnék", s egy jó ökölnyit felmarkolnék a kütyükből, még sasszemmel se venné észre.


2017. febr. 14. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok "mániás", de ha nem tudok mit csinálni akkor felmegyek ebayre és nézelődök. Sokszor bekapcsolom a "legolcsóbbtól mutassa" funkciót és így fillérekért lehet vásárolni, ugyanazt ami mondjuk 10x annyiba kerül. :)
2017. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is mániás vagyok, de aztán le tudok állni és múltkor is úgy csináltam, hogy addig nem vehettem új cuccokat amíg a 70 :D cuccom meg nem érkezett és volt, hogy 3hónapra rá jött meg az utolsó kütyü. én aliról is szoktam, most meg azon leszek h eladjam őket :)
2017. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok,de csak licitelek fix áron ritkán vásárolok:D Jelenleg saját részre 45 cuccot várok :D
2017. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!