Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzba lehet kamuzni...

Önéletrajzba lehet kamuzni hogy van érettségim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19eves vagyok es meghuztak egy tantargybol ami miatt ugrott az erettsegim, szoval ez meg folyamatban van,hosszu tortenet. Viszont az angol es nemet nyelvtudasom is boven meghaladja a tarsalgasiszintet. Nekunk vallalkozasunk van es mikor munkast kerestunk csak vegig olvastuk az oneletrajzot de sose jartunk utana h a feltuntetett sulikban valoban vegzett-e vagy egyaltalan tenylegesen oda jart-e, sose neztuk meg csak atolvastuk oket. Nyilvan nem valami nagyon komoly ceghez gondolom benyujtani az oneletrajzomat, csak erdekelne mennyire lehet ilyenekben kamuzni. Nincs tapasztalatom mert eddig csak a sajat vallalozasunkban dolgoztam de megelegeltem hogy mindig a szuleimtol kerjek penzt foleg hogy ok ezzel csunyan visszaelnek, es sosem akartak hogy elmenjek dolgozni mashoz, mert akkor "nem fuggnek" toluk.... nem akarom oket hibaztatni de az igazsag az hogy az erettsegi is reszben miattuk nem sikerult, mert 15eves korom ota nekik dolgoztam 16 oraztam neha suli helyett is es fizut nem kaptam csak koltopenzt ha vmire kellett adtak.


Nem vagyok hulyegyerek, nem szeretnek mekibe vagy lidlbe dolgozni, igazabol amit kineztem a Michal Negrin-be keresnek eladot, az egy neves ekszerbolt, kereskedelmi tapasztalatom boven van, angolul es nemetul nagyon jol tudok, csak papirom nincs rola, es erettsegim sincs es tudom h igy hatterbe szorulnek pedig talalkoztam mar felsofoku angollal rendelkezo szemellyel akinek en forditottam annyira nem ertette.. ha beleirom a sulimat h elvegeztem es leerettsegiztem szerintetek kerik h vigyem be a bizimet? Toletek kertek es ha igen hol?



2017. febr. 19. 13:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Kar lenne Erted ha Lidl-ben kellene dolgoznod?? Erted, aki egy erettsegit sem tudott letenni? Szazezres arut az eletben nem biznek arra, aki egy kozepsulit nem tudott befejezni....

Lidl jol fizet egyebkent, de oda nem vennenek fel erettsegi nelkul, a ferjem az egyik itteni Lidl vezetoje.

2017. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, hogy valakinek az önéletrajzaból nem derült ki, hogy nincs meg a végzettség, csak az elvégzett évek száma latszott. Miutan felvették és kiderült, hogy nem tud papírt bemutatni, azonnal kirúgták. Azóta rákérdeznek.
2017. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mondom, senkit sem allt szandekomban megserteni, es igen, kar lenne ertem. Ismerek lidlben,sparban,tescoban dolgozo holgyeket es mindenkiert kar akik ilyen helyeken dolgoznak.
2017. febr. 20. 01:17
 14/28 anonim ***** válasza:
Ha mindenkiért kár, akkor senki nem dolgozna ott, hol vásárolnád meg a kajád?
2017. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy ekszerbolti elado sem "statusz", ha erted mire gondolok.....hiaba szazezres cumokrol van szo, Te nem az leszel aki megveszi, hanem aki kiszolgalja azokat akiknek telik ra......elhiheted mindegy hogy kajat adsz el vagy aranygyurut attol TE nem leszel se tobb se kevesebb.
2017. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem statusz, ki mondta hogy az? :) De teljesen mas az uzletben a legkor, szep es tiszta kornyezet, normalis vevokor, azert lenyeges a kulonbseg mondjuk egy Sparral szemben.
2017. febr. 20. 12:22
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem esik le az aranygyűrű az ujjadról, ha egy boltban dobozokat pakolsz! Minden munkát el kell fogadni, nehogy már 19 évesen a szüleid tartsanak el! Te lehetsz az, aki 4 évesen elektromos autóban ülve száguldott? Vagy kvaddal? 16 évesen Audit kapott? Szállj le a földre, nézd meg a mai magyar valóságot, ne csak igényeid legyenek, hanem tegyél is érte. Nagyon sokan vannak, akik boldogan mennének pakolni is, de ahol laknak, nincs munka.
2017. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Egy Spar nem vasgyár, mitől lenne piszkos?
2017. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ekszerboltban szolgalhatod ki az ujgazdag pi.csakat meg sznob gyokereket akik a szeretojuknek veszik a gyemantot.....eleg hamar sz.arul erezned magad hidd el nekem, a gazdag sznobok ugy fognak ugraltatni mint egy csicskast, egybol dobozok koze kivannad magad :)

Fiu vagy vagy lany?

2017. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Eleget dolgoztam olyan kornyezetben hogy ne essen le az aranygyuru az ujjamrol.
2017. febr. 21. 07:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!