Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzba lehet kamuzni...

Önéletrajzba lehet kamuzni hogy van érettségim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19eves vagyok es meghuztak egy tantargybol ami miatt ugrott az erettsegim, szoval ez meg folyamatban van,hosszu tortenet. Viszont az angol es nemet nyelvtudasom is boven meghaladja a tarsalgasiszintet. Nekunk vallalkozasunk van es mikor munkast kerestunk csak vegig olvastuk az oneletrajzot de sose jartunk utana h a feltuntetett sulikban valoban vegzett-e vagy egyaltalan tenylegesen oda jart-e, sose neztuk meg csak atolvastuk oket. Nyilvan nem valami nagyon komoly ceghez gondolom benyujtani az oneletrajzomat, csak erdekelne mennyire lehet ilyenekben kamuzni. Nincs tapasztalatom mert eddig csak a sajat vallalozasunkban dolgoztam de megelegeltem hogy mindig a szuleimtol kerjek penzt foleg hogy ok ezzel csunyan visszaelnek, es sosem akartak hogy elmenjek dolgozni mashoz, mert akkor "nem fuggnek" toluk.... nem akarom oket hibaztatni de az igazsag az hogy az erettsegi is reszben miattuk nem sikerult, mert 15eves korom ota nekik dolgoztam 16 oraztam neha suli helyett is es fizut nem kaptam csak koltopenzt ha vmire kellett adtak.


Nem vagyok hulyegyerek, nem szeretnek mekibe vagy lidlbe dolgozni, igazabol amit kineztem a Michal Negrin-be keresnek eladot, az egy neves ekszerbolt, kereskedelmi tapasztalatom boven van, angolul es nemetul nagyon jol tudok, csak papirom nincs rola, es erettsegim sincs es tudom h igy hatterbe szorulnek pedig talalkoztam mar felsofoku angollal rendelkezo szemellyel akinek en forditottam annyira nem ertette.. ha beleirom a sulimat h elvegeztem es leerettsegiztem szerintetek kerik h vigyem be a bizimet? Toletek kertek es ha igen hol?



2017. febr. 19. 13:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ha árufeltöltőnek jelentkezel ott már online kérik a bizi másolatát.

Sok helyre jelentkeztem és kérték a másolatot. Volt munkahelyemen szerződéskötésnél is kérték vigyem be.

Nem jó ha ezzel kamuzol.

2017. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Vegulis behivtak allasinterjura az oneletrajzom alapjan es nem mondtak eddig hogy vigyek fenymasolatot. Tele irtam a tapasztalataimmal a legvegere pedig leirtam mettol meddig jartam az iskolamban es ennyi
2017. febr. 21. 12:24
 23/28 anonim ***** válasza:
Nalunk nem kerdeznek ra interjun hogy van erettsegid? Hanem amikor felvesznek, akkor elso napon mondjak hogy milyen papirok masolatat vigyem az elkovetkezo napokban.
2017. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Interjura sosem kell biziket vinni....csak ha felvettek akkor kerik. Mit fogsz mondani?
2017. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Interjura sosem kell biziket vinni."


Tőlem már többször kérték interjún a bizonyítványt.

2017. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Na, elmentem, es a no elott ott volt az oneletrajzom kinyomtatva, de egy szot sem kerdezett a tanulmanyaimrol, csak annyit h a jovoben keszulok -e folytatni oket, ezt is csak a munka miatt, h mennyire szamithatnak ram hosszutavon. A munkatapasztalatom erdekelte leginkabb es az hogy tenylegesen tudok e angolul. Eleg sok kerdest tett fel, amikre nem keszultem fel, de mindre tudtam gyorsan es ertelmesen valaszolni, az izgatottsagom ellenere is, es sokat mosolyogtam ami nagyon tetszett neki. A vegen ahogy leirtam az adataimat ugy remegett a kezem hogy alig ment a sajat nevem leirasa, addig en magam sem tudtam hogy izgulok :D holnap megyek probanapra, remelem jol sikerul!!
2017. febr. 24. 00:57
 27/28 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2017. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Valóban van olyan hely ahova nem kérik. De egy komolyabb, felelősségteljebb melóhelyen már igen. Jártam én is olyan helyen ahol nem kérték nem számított. Sz.ar hely is volt.

Gratulálok! Remélem jól ment a próbanap.

2017. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!