Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem csak kameráznak de le is...

Nem csak kameráznak de le is hallgatnak a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen több kamera is ki van helyezve és egész nap megfigyelnek minket. Viszont feltűnt, hogy a kihelyezett monitoron amin látszódik a kép, ott van egy hangszóró jel is. Megnéztem jobban a kamerát, amely Fisotech dóm kamera. A kamera felett van egy szürke dobozka amivel össze van csatlakoztatva. Egy kameránál nincs ez a dobozka, a monitoron ott egy pirossal áthúzott hangszóró van. Lehetséges hogy ez a dobozka rögzíti a hangot is? Nem voltunk mi erről tájékoztatva...
2017. febr. 20. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak paranoid főnökök, akik attól érzik magukat nyeregben ha ilyeneket csinálnak.

És a kameráról mit mondtak? Alá kellet írni egy nyilatkozatot vagy csak szóban tájékoztattak? Netán csak onnan tudsz róla, hogy látod, hogy ott van?

2017. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóban tájékoztatott róla. Csak egy ideje már gyanúsan sokat tud arról mit beszélgetünk a kollégákkal, azét kezdtünk el gyanakodni hogy esetleg hangot is rögzít. Csak sajnos hiába keresek rá neten, nem tudom mi lehet az a szürke dobozka a kamera felett.
2017. febr. 20. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg nyugodtan, hogy ez a kamera hangot is rögzít e. Persze nem biztos, hogy őszintén válaszol, de legalább érzi, hogy nem nézhet annyira hülyének senkit.


Én egyébként úgy tudom, hogy ilyenekhez írásban kell hozzájárulni, pl. benne kellene lenni a szerződésben.

2017. febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha pirossal át van húzva az inaktív hangsávot jelent, azaz nincs mikrofon.

A hangszórónak pedig aktívnak kell lennie hogy szóljon is.

A szürke doboz pedig kötést tartalmaz, nem mikrofont hisz az nem így néz ki és nem így helyezik el, de nézzél utána a mikrofonoknak hogy is kéne kinéznie!

Ha nincs doboz akkor lehet arra is következtetni hogy kamu kamera.

2017. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra is gondolhatsz, hogy valaki beköp titeket a főninek. Ez gyakori bármelyik munkahelyen.

Én is csak arra lettem figyelmes, hogy tőlem idét a főnök, néha amit mondtam, néha amit skype-on leírtam valakinek... Mondjuk én voltam a hülye, hogy bármit is leírtam bárkinek, de hogy amit privátban mondok egy-egy kollégának és ő továbbadja... Mondanom se kell, már nem dolgozok ott.

2017. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!