Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki ezt meg tudná magyarázni?

Valaki ezt meg tudná magyarázni?

Figyelt kérdés
Egy gyárban dolgozom. 2 munkatársamnak is szimpatikus vagyok és beszélgettem velük régebben, de ma összeverekedtek és kiderűlt hogy rajtam veszekedtek. Erre a főnököm engem baszott le hogy az én hibám az egész és az én felelősségem hogy nem gyártottunk anyi anyagot amenyit egy nap le kell gyártani. Miért az én hibám? Mi közöm ahoz hogy ők hülyék és verekednek...kellemetlenűl érzem magam pedig nem is tettem semmit. Elkülönitettek egy másik helyre mert hogy miattam össze vesztek. Nem akarok ott lenni, nem ismerek senkit..akkor már nem mindegy ha felmondok? Szerintetek?

2017. febr. 21. 18:26
 1/6 TR75 ***** válasza:

A kérdés csak az, hogy konkrétan mi volt az ok? Nem mindegy, hogy egy vita során azt mondta X, hogy jó fej vagy, Y meg azt, hogy bunkó, és ezen verekedtek össze, vagy X azt mondta, hogy te vele flörtölgettél a melóban, Y meg azt, hogy vele.

Persze csak példaként írom, de talán érthető: az első esetben tényleg nem sok közöd van hozzá, a másodikban viszont nagyon is sok.

Túl általánosan írtad le, azt sem tudjuk, a nemek milyen arányban oszlanak el a trióban; akik verekedtek, milyen neműek, te milyen nemű vagy.

2017. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennek az a magyarázata,hogy tipikus pronyó melósvircsaft az egész az idióta főnökkel együtt.

Ilyen munkahely közelébe sem szabad menni!

2017. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, ők pedig férfiak. Egyikkel sem tartok barátságot, csak munkahelyi viszonyt, tehát beszélek velük ha a munkával kapcsolatos. Tudtommal azon vesztek össze hogy melyiküké vagyok!? Tehát a verekedéssel döntötték el hogy ki fog majd engem "felcsípni"
2017. febr. 21. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Szóval te egy homoszexuális transzvesztita vagy???
2017. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
BTW van egy Eric Berne nevű ürge, aki az Emberi játszmák c. könyvében gyönyörűen taglal egy "Verekedjetek meg ti ketten" játszmát... Kizártnak tartom, hogy a góré ne olvasta volna ezt a könyvet.
2017. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Válaszoló, örülök hogy írtál, ezzel feldobtad a kedvemet."


Akkor nem akarsz helyettük inkább velem összejönni? Amúgy meg, szerintem nem kell egyikkel sem összejönnöd. Egyáltalán miért verekedtek össze? te magad már elígérkeztél valamelyikőjüknek? Vagy megbeszélted velük, hogy a győztes fog megkapni téged? ha egyik sem, akkor miért verekedtek össze? Hiszen attól, hogy az egyik legyőzi a másikat, még nem biztos, hogy a győztessel összejössz. Szerintem ennyi eszük nekik is volt, és a verekedés csak kamu volt. Aztán megbeszélték, hogy ki fog győzni, és az majd elnyeri a szíved (legalábbis gondolják ők). Én azt mondom, hogy azzal jöjj össze, aki tetszik, és aki rendes (veled és másokkal is). És aki képes fenntartani egy családot, nem zilálja szét a link viselkedésével. Mellesleg, én már láttam igazából verekedni két embert. Rögtön feltűnik, hogy nem két földön hempergő emberről van szó. Elég ijesztő látvány, és szerintem TE, mint nő, nem olyan férfira vágysz, aki azelőtt összeverekszik saját barátjával (vagy munkatársával), mielőtt egyáltalán a tudtodra adták volna, hogy szeretnek téged.

2017. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!