Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy szívassam meg az undorító...

Hogy szívassam meg az undorító kolleganőmet?

Figyelt kérdés
Most jött el az idő, hogy nagyon megérett a kolleganő valami elemi szivatásra, mert egy rohadt gerinctelen féreg, álnok kígyó. Van valakinek valami jó ötlete amivel jól meg tudom szívatni?
2017. febr. 23. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:
most jött nemrég a céghez, de nagyon el van szállva, jófej voltam vele, ő meg kibeszélt, hátba szúrt, és egy gonosz kis utolsó féreg.
2017. febr. 23. 15:34
 2/8 anonim ***** válasza:
látványosan nézd levegőnek
2017. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ennél kicsit erősebbre gondoltam, de azért köszönöm.
2017. febr. 23. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mondanal par dolgot, pl milyen a munka korulmeny, milyen targyakat hasznal, hol mozog altalaban, kikkel beszel kiknek nyal, ki az aki elott nem birna ki egy leegest stb akkor lemne par otletem, de szerintem mar neked is elindult valami kis gondolat szovodmeny.
2017. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egy irodában dolgozunk, eg légtérben 20-an kb- Mindenki jól meg volt nélküle, jól voltunk. tényleg ő a kis intrikus mindenkit szeretne összeveszíteni. elkezdett a nős férfiakra nyomulni. nem folyamodnék ilyen kicsinyes dolgokhoz, csak ennek a csajnak nincs istene, nem tisztel semmit, senkit. már azon gondolkodtam hogy írok névtelenül az egyik kollega feleségének, aki majd lerendezi a dolgot, mivel egyfolytában flörtöl ez a csaj a férjével, de a férfi még próbálna hárítani. legjobb lenne kirugatni de ha nem tudom, akkor vaéahogy meg szeretném szivatni. egyébként soha nem éreztem ilyet de meg is verném ha nem lenne 120 kilós-
2017. febr. 23. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Szégyelld el magad, amiért kibeszélsz itten a hátam mögött. Én azt csinálok, amit akarok, ne szólj bele. Én vagyok ottan a méhkirálynő!


A 120 kilós kolléganőd!

2017. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adjatok neki munkát. Akkor nem ér majd rá mindenkit összeveszíteni meg flörtölgetni. De ugyanez lehet rád is rádférne..
2017. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj, rosszul ítéled a helyzetet, már megint ez az álszentség, erre nem vagyok kíváncsi! én vagyok a legnagyobb szentfazék egyébként, ezért néz mindenki egy palimadárnak, ebből lett elegem, és a kolleganőm gonoszkodásait csendben tűrtem mondván hogy nem foglalkozom vele. És csak nem ért semmit, az hogy szépen levegőnek néztem, és végeztem a munkám (ezt kifejezetten utolsónak mondom), de most elegem van, és betelt a pohár. erkölcsi oktatást nem kértem köszönöm, abszolut nem vagyok rá kiváncsi. mondom, hogy egész életemben erkölcsösen élek, és elegem van, mert én jövök ki vesztesnek, aki meg egy erőszakos állat, az jól jön ki a helyzetekből. na én nem akarok erőszakos állat lenni, de de egy kicsit meg fogom szivatni valamivel ezt a kolleganőt. nem nagy dolog, de megérdemli. vagy egyszerűen ráborítók egy jó adag levest az ebédnél, a fejére, azon lehet legalább röhögni, és megérdemli nagyon megérdemli
2017. febr. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!