Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálsz ha túl sok...

Mit csinálsz ha túl sok feladatot kapsz a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Ha annyi feladatot adnak, hogy nem érsz a végére munkaidő alatt, akkor mit csinálsz?
2017. febr. 24. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Folytatom másnap reggel. Nem kapkodok, nem csinálok több feladatot egyszerre, mert nekem sokkal jobban megy a dolog, ha egyet elkezdek, letudom és így tovább. Ha nem SOS határidős az, amivel nem készültem el, akkor nem túlórázok.
2017. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vendéglátásban ugye helyzet függő ahol én dolgozom,ha rengetegen vannak akkor sajnos maradok tovább amit nem fizetnek/bemegyek előbb vagy összecsapom vállalható szintre,megdicsérgetni nem fognak érte de legalább kész. Cserébe máskor herevere van és óránta elengednek szünetre. Ha folyton kérnek baromságokat akkor szólok,hogy túl sok arra van a szám hogy használjam.
2017. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha határidős, akkor megcsinálom addig. Ha meg ráér akkor elhúzom több napig, nem döglök bele, nem túlórázok miatta, szép nyugodtan végzek vele.
2017. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Attól függ mennyire SOS feladatok.


Határidőkre dolgozunk, és 1-1 nap elcsúszások halmozottan a projekt csúszásához vezetnek.


Nem egyszer felhívnak munkaidő után is, vagy bent is kell maradni, esetleg hétvégén dolgozni. Néha zavar, de alapvetően szívesen és odaadással csinálom a munkám, így nem érzem kényszernek sem az esetek többségében.


Persze nem jelenti azt hogy rendelkezésre állok 24/7 és 0-24, de a fontos feladatokat addig csinálom míg kész nincsenek.


Ráadásul alapból minden nap előjön valami, kiderül hogy nincs raktáron a rendelés, gond van a vállalkozóval, stb. Ha alapból csúsztatom a feladataim, akkor egy ilyen nagyon keresztbe tud tenni.


Cserébe vannak laza napok, amikor kb. leszarják hol, merre járok, ha akarnék otthon is maradhatnék. Illetve az eredmény meglátszott eddig az év végi prémium osztásnál is.

2017. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos és SOS, akkor túlóra, de amióta itt dolgozom (1 éve) ilyen csak 2x fordult elő.
2017. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit, vagy folytatom a következő napon (ha nem sürgős feladat) vagy folytatja a váltótársam.
2017. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És volt már olyan, hogy a főnökötök elkezdett gyanusítgatni, hogy lazsáltok munkaidőben? Tehát, hogy nem látta be hogy a feladat sok, hanem titeket hibáztatott amiért nem értek a végére időben.
2017. febr. 24. 15:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert alig van a hazban. Csomoszor kulfoldon van vagy videken.
2017. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Nem gyanúsítgat senki.


Ha látják hogy lazsálok, vagy nem úgy haladok, akkor szólnak érte, vagy megmondják hogy mi a prioritás.


Alapvetően meg látják hogy dolgozom, odafigyelek a feladataimra és készülgetek velük, addig senki nem szól egy szót se.

2017. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég ritkán kapok feladatot a munkahelyen, tudom, mit kell csinálni :D (sőt, elég sűrűn van, hogy én adok a management-nek munkát, beleértve a főnökömet is :D)

Azt a heti 3-4 riportot, amit meg kell csináljak meg néha rátutymálom a kollégára, aki hasonló pozícióban van, mint én és meg tudja csinálni, ha nincs rá időm.

2017. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!