Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ujjtörésnél meddig jár a...

Ujjtörésnél meddig jár a táppénz, ami üzemi baleset volt? Bocsi, hogy ide tettem.

Figyelt kérdés
A balesetet elismertèk,kapom is a tàppènzt,de azt nem tudom,hogy ilyen esetekben megszabnak valami időkorlàtot,hogy meddig jàr jogszerűen?
2017. febr. 24. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy meddig jár. Amíg az orvos azt mondja, hogy a balesetből adódó sérüléseid miatt otthon kell lenned, addig jár.

Az egyik kolléganőnk, most pl. 8 hónapot volt táppénzen egy útibaleset után. Tudomásom szerint néhány hónap után felülvizsgálják az illetékes szervek a táppénz jogosságát. Ennyi.

2017. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt. Èn màr voltam felülvizsgàlaton,2 hónap utàn. Azzal àllt elö a hàziorvos,hogy a gyógytorna ujjtörèsnèl nem húzódhat el sokâig. 3 hónapja sincs,hogy itthon vagyok,tűzve volt az ujjam ès a kivètel utàn varratszedès is nem règ volt,de màr küldenének dolgozni merev ujjal.... akkor ezek szerint az orvos csak okoskodott.
2017. febr. 24. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 11 hónapot voltam tappenzen bal kez 3as ujj toressel. Tores januar 6.

Eloszor nem operaltak maajd meggyogyul jo ferde merev lett, gyogytorna szart sem ert. Majusban egy masik mezsebest kerestem egy masik korhazban aki szerint eselytelen.... juniusbam korhaz harmadik kezsebesz megoperalt... femet tett be..juliusban kiszedtek... augusztusban kontroll ferde merev tovabbra is... gyogytorna otthon... de tokmindegy szart sem ert...

Szeptemberben koromagygulladas koromlevetel mutoben szedtem issze vaamit... oktober controll ismetelt koromlevetel... november eleje... zavart volna a haziorvod dolgozni bekotott kezzel.... vegulis november 21en alltam munkaba ismet... majdnem 11 fel ho tappenz...

2017. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól összejöttek nàlad a dolgok. Most milyen az ujjad,hogyan működik,hogy màr dolgozol is ennyi idő utàn?
2017. febr. 24. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan vacak mint mutet elott. A lormom hullamosan nott vissza. Az ujjam egyaltalan nem hajlik... szerintem ehyee gorbebb... most mar rahajlik a mutato ujjamra is... a leggazabb rangazozni szokott az a kezem serult az ideg.. ilyen rangaskor ha fogok valamit automatikusan nyilnak az ujjaim es amit fogtam elejtem... igy 3 ev alatt lerendeutem 3 poharkeszletet, 10 tanyert legalabb... vazat....

Dolgozni tudok, szamitogeppel a 10 ujjaa vakongepeles 9 ujjas lett azota lassabba gepelek... dolgoztam vele szervizben is szerelokent, most leginkabb adminisztracios teruleten vagyok...

2 kezsebesz is azt mondta kb 3-6 mutet es egyenes lehet, de mozogni soha nem fog merev lesz

2017. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked nem javasoltak ínösszenövès műtèti oldàsàt?
2017. márc. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!