Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári/üzemi dolgozók, ti...

Gyári/üzemi dolgozók, ti mennyi idő alatt változtatok meg, és lettetek hasonló beszéd, és életstílusúak, mint nagyon sok ember?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Éretem, mire gondolsz. Ami a beszédet illeti ez az egy év alatt sem tanultam meg káromkodni, a szex, mint vicctéma nekem nem téma. Viccelődni lehet amúgy, szeretek is, gyorsabban telik a nap. Pletykálni nem szeretek, kibeszéléskor inkább hallgatok. Volt olyanbegy időben, hogy fellázitottak kolléganő ellen, igy visszatekintve már nem a lázitóknak adok igazat, vagy legalábbis nem mindenben. De annak sem, aki ellen lázitottak. Inkább ebből is tanultam, azt, hogy nem szabad hagynom, hogy befolyásoljanak. Az életstilusra nem tudom mit értesz?
2017. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát én csak pár hónapig voltam gyárban.

Mindig ugyanaz volt a beszédtéma: Mit főztél tegnap? Ma mit főzöl? Elmesélték mit csinált előző nap a párjuk, aznapra mit tervezett. A gyerekük mit csinált, stb.

Főzni nem tudok, se gyerekem se pasim, így a beszédtémák kilőve. Inkább hallgatóság voltam.

Ha valamilyen feladatra csak 2-3 ember volt beosztva, azok kitárgyalták a többieket akik nem voltak jelen.

Voltak olyanok akikkel sose beszéltem, még csak a nevüket se tudtam (nem egy munkaterületen voltunk), de visszamondták nekem hogy ezek az illetők mennyit dumálnak rólam. Én pletykálkodni nem szoktam, tehát ezekben sem vettem részt.


Nem váltam olyanná, mint ők.

2017. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!