Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közfoglalkoztatás keretein...

Közfoglalkoztatás keretein belül kit illet meg a szakmunkásbér?

Figyelt kérdés
Ugyanis kell hogy legyenek olyan kategóriák, amik lefedik egymást. Én nem azt mondom, hogy cukrász dolgozzon adminisztrátorként szakmunkásbérért. De pl a vasas szakma egybevág? Hol lehet ennek utána nézni, milyen törvény vonatkozik erre?

2017. márc. 2. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt aki valami olyant közmunkázik amiről papírja van. Na az egy tízessel többet kap mint pl. az aki takarít.
2017. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A takarítónak, ha van róla papírja, már szakmunkásbért kell kapnia nem?
2017. márc. 2. 14:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Például:Van egy ápolónő akinek van bizonyítványa. Kiküldik egy alapítványhoz v. szoc otthonba, akkor az szerinted 50-et kap pont mint az akit oda küldtek 8 osztállyal ?
2017. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És akkor ezt ki határozza meg, vagy melyik törvény vonatkozik erre?
2017. márc. 2. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom neked megmondani. De hivatalos helyeken ha érdeklődsz ők sem fognak neked mást mondani, az erre vonatkozó törvényt, jogszabályt viszont tudni fogják, amire hivatkozhatsz.
2017. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyi hivatal, önkormányzat, ingyenes jogi segítség, munkaügyi jogász, na rájuk gondoltam.
2017. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogy lehet, hogy egy informatikus végzettségű fiatalember, gimnáziumi rendszergazda kisegítékőként a nettó 50ezret kapta?
2017. márc. 2. 14:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért írtam neked a hivatalokat, meg kell kérdezni egy munkaügyi jogászt, ez az ő asztaluk.
2017. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mint hivatalban dolgozó válaszolok :)

Nem az a lényeg milyen végzettséged van, hanem a munkaköröd milyen végzettséget igényel. Ergo lehet neked középfokú végzettséged, de pl irodai kisegitő vagy akkor az 50 körüli összeget kapod, mert az irodai kisegitő nem igényel középfokú végzettséget. Ezzel szeretnek játszani.... csak olyan munkakört kell kiírni és máris nem kell a 70et fizetni :)

2017. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!