Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kavaró, pletykás, szemét...

Kavaró, pletykás, szemét munkatárs?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy munkatársam a hátam mögött keveri sz_r . Állandóan rólam talál ki pletykákat! Már két munkatársamat is ellenem fordította . Szemtől szemben meg nyal nekem . Köszönök neki. Az időjárásról és egyéb semleges dolgokról beszélek vele

#szemét munkatárs
2017. márc. 8. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Minden munkahelyen vannak ilyenek! Ne foglalkozz vele ha a többiek rájönnek hogy mekkora egy kavarógép nem fognak neki hinni vagy csináld azt hogy azok előtt a munkatársaid előtt kérdezz rá a dologra amelyeket ellened uszította! Ha ott is kavarna keverj le neki 1-2 fülest!
2017. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen. Már a főnökasszony is unja, hogy mindig van valami bejárkálni valója. Azon sem lepődnék meg, ha miatta rúgnának ki, de akkor tudom, hogy előbb-utóbb lelkiismeret-furdalása lesz.
2017. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 hidd el az ilyenek nagy ívben lesz@rják a lelkiismeretüket! Nekik csak az a fontos hogy középpontban legyenek és hogy bármi áron feljebb jussanak a ranglétrán!

Nálunk is volt ilyen! Ott cseszte el hogy a hátam mögött kezdett el magyarázni egy ideig tűrtem csak miután miatta a főnök is elkezdet cseszegetni ezért munkaidő után elkaptam és rendesen megagyaltam! Megpróbált feljelenteni de mível egyetlen egy tanúja nem volt így nem bírt csinálni semmit ja meg pluszban köztudott hogy alkoholista és folyton voltak rajta zúzódások az esésektől! Ergo megúsztam azóta nem okoskodik!

2017. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!