Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagypéntek hivatalosan is...

Nagypéntek hivatalosan is munkaszüneti nap-aki akkor lett volna szabin annak 1 nap szabival kevesebb fogy emiatt? Nem evidens?

Figyelt kérdés

Hivatalosan is munkaszüneti nap lett húsvét előtt a nagypéntek.

Kérdésem ha valaki épp azon a héten ment volna szabira akkor annak 5 nap szabi kellett ehhez, de immár nem munkanap a péntek akkor csak 4 nap kell? Evidens nem?


Uis szóltam a cégnél hogy ne 5 napot számoljanak nekem arra a hétre csak 4-et mert munkaszüneti napra nem kell szabi. Hát amit kaptam erre, hogy mit zavargok és kavarok és majd kirúgnak csak kötözködjek.. stb azért mert szólni mertem hogy csak 4 nap? Uis nem akarok 1 nap szabit se veszteni. Ha 4 nap akkor annyi az az 1 nap még jól fog jönni később.

De hát nem nekem van igazam voltaképp?


2017. márc. 9. 10:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
"Baromságot ne ugass!!!" Anyukáddal beszélj így légy szíves, hátha rácsap a mocskos szádra. Szégyellheted magad, milyen hangnemet mersz megütni. A való életben is nagy a szád? Mert szerintem egy meghunyászkodó kis senki vagy, aki csak itt mer pattogni. Vesztes.
2017. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!