Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akartak már szabadságról...

Akartak már szabadságról visszahívni dolgozni?

Figyelt kérdés
Velem még nem esett meg, de komolyan érdekelne, hogy ilyenkor mi a helyzet, ha nemet mondok. Kirúghatnak esetleg azonnal miatta?
2017. márc. 12. 11:41
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Igen, de mivel Németországban dolgozom és itthon voltam a szüleimnél a szabadságom alatt, így képtelenség volt bemennem dolgozni.
2018. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
51: És ők ezt hogy gondolták? Hogy fogod magad, és utazol vissza?
2018. jún. 6. 17:47
 53/55 anonim ***** válasza:

Engem még nem hívtak vissza nyaralásból, de olyan volt, hogy szabadság előtti utolsó munkanapon rákérdeztek, hogy megoldható-e, hogy ne most menjek szabadságra, és ha igen, akkor jó volna, ha az így keletkezett költségeimről (már befizetett nyaralás vagy tudják is ők, milyen költségeim vannak) a számlamasolatot leadnám a főnöknek, hogy a könyvelő rendesen le tudja könyvelni, amit ezért kifizetnek nekem.


Igent mondtam, mert semmi halaszthatatlant nem terveztem, de ha mondjuk családi nyaralás lett volna a téma, akkor simán elfogadták volna a nemet válaszként.

2020. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Akartak.
2020. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Kirúghatnak érte símán.
2020. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!