Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétfőn megyek egy hosszabb...

Hétfőn megyek egy hosszabb interjúra?

Figyelt kérdés

Interjúm lesz egy kisebb állással kapcsolatban. Kaptam külön emailt az ügyintézőtől, hova kell menni, meg hogy beleillik a cég profiljába az önéletrajzom.


Viszont az interjú várható időtartalmára ~ 1 órát adtak meg. No én az elmúlt 7-8 év alatt sosem voltam még max 20 perces interjún túl. Nem is tudom mi fog majd ennyi ideig eltartani? Valakinek tipp aki már esetleg volt egy ilyen hosszabbon?



2017. márc. 24. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hogy miért rúgtak ki?


Az egy kereskedelmi cég volt, ezért is volt magas a fizu, kereskedelmi asszisztensnek vettek fel, végül engem kirúgtak és a helyemre felvettek valakit.


Annyira nem is foglalkozom vele már.


Szerintem kereskedelmi cégeknél máshol is nagy a jövés menés, ez van sajna. Amíg ott voltam is mentek el emberek, és mikor odamentem, akkor előtte valamivel pl. 3 értékesítőt rúgtak ki, vagy volt aki felmondott.


Ez van sajna.

2017. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt már úgy 55 perces interjúm, hogy nem volt benne semmi teszt, csak beszélgetés. Nagyon sokat kérdeztek, és párat én is kérdeztem a munkával kapcsolatban, hosszan válaszoltak. Sokat beszéltek a cégről és a munkakörről is. Nyílt lapokkal játszottak, a negatívumokat is elmondták - mint később megtudtam, előttem két ember is felmondott próbaidő alatt, mert "könnyebb munkára számítottak". Szóval nekem részletesen elmondtak mindent, és tőlem is sokat kérdezgettek. Amúgy nem volt kellemetlen, szimpatikusak voltak, hamar eltelt az egy óra. Ott dolgozom már 1 éve, minden igaz volt, amit mondtak. Szerintem kifejezetten hasznos volt, hogy 1 órát beszélgettünk és sokminden kiderült - így én is tudtam, mire számíthatok, és ők is jobban megismertek.


Voltam olyan interjún is, ahol kb. annyit kérdeztek tőlem, hogy mikor tudnék kezdeni. Próbáltam kérdezgetni a munkával kapcsolatban, de kitérő válaszokat adtak. Na, ide ezt a helyet én alapból kizártam, ha titkolóztak, biztos lett volna valami baj. 10 perc után kijöttem, de így kb. semmit nem tudtam meg.


Amúgy tényleg lehet, hogy tesztet írsz, manapság sok helyen ez van.

2017. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Volt már 5 órás interjúm is :D

90+30 perc szakmai teszt

1 óra a hressel

Maradék meg a két szakmai vezetővel , szituációs gyakorlatokkal

2017. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!