Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ilyen hülyék a pizzafu...

Tényleg ilyen hülyék a pizzafutárok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy iszonyat ostobák és bunkók. Valamelyik nap rendeltem pizzát, 57 percet vártam rá (20 helyett), a 36. percben hallottam lent valakit kiabálni, hogy "Ki rendelt pizzát?!" Gondoltam, biztos nem ez az a pizzafutár, aki nekem fogja hozni. Aztán vártam, és ajdnem egy órába telt, míg ide talált. Ugyanaz volt, aki kiabált, és még várta a borravalót is, amit nem adtam. Odaírtam minden információt, még az ajtóm számát is. Egyébként a blokkon van, amit oda kell adnia, annyi esze sincs, hogy megnézze?


Előtte való alkalommal nekem kellett az utcára kimenni, mert a másik se talált ide, 4 órát vártam a pizzára és még nekiállt pattogni, hogy nem akarom kifizetni (mert azt hiszem, 1 óra után nem kell). Annyi eszük sincs, hogy a blokkot elolvasság, hogy hova kell jönni?


Nálatok is ilyen buták?



2017. márc. 30. 17:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jól van, tizes. Tudjuk, hogy pizzafutár vagy. Senki sem üzent hadat zászlós pizzafutárként, és senki sem köpött bele mások pizzájába. Jól van, fiú, tedd el az emlékeket és gondokozz reaálisan, és mindenkitől ezt kértem egyébként. Véleményeket kértem, akár írjátok le azt is, hogy kitől rendeltek és, hogy mi a bosszantó ebben. Engem ez idegesített a legjobban. Találtam pár buta embert, ez van.
2017. márc. 31. 19:19
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

" hallottam lent valakit kiabálni, hogy "Ki rendelt pizzát?!" Gondoltam, biztos nem ez az a pizzafutár, aki nekem fogja hozni."



Ha ennyire nem megy a gondolkozás, akkor ne erőltesd.

2017. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 Hadd ne mondjam azt, hogy mennyire hülyegyerek vagy. Vagy, hogy bár mentél volna pizzafutárnak. Alap, hogy ha nem értessz valaihez, vagy felesleges szájfosandód van, nem ide írsz.
2017. márc. 31. 21:48
 14/18 anonim ***** válasza:

"Alap, hogy ha nem értessz valaihez, vagy felesleges szájfosandód van, nem ide írsz."


Sok dologhoz értek, viszont nem a számmal írok.



" nem értessz valaihez"


Konkréten mire gondolsz "valai" alatt?



Te pizzafutár vagy? Következtettem a bunkó stílusodból és a zsenialitásodból.

2017. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

„értessz” ?

Ezt nem egy ostoba pizzafutár írta?

2017. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
80%

Véleményeket kértél? Az jó, mert pont azt kaptál.

Csakhogy abból, amit leírtál, legfőképpen rólad lehet véleményt alkotni. Inkább rád illenek azok a jelzők, amivel a futárokat illetted.


És nem, nem mindenki pizzafutár, aki válaszol…

2017. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 tomicum válasza:

Bevallom futár vagyok másodállásban. Mondjuk a főállásomban sem virágokat öntözök, bár gyanítom az is menne.

Szerintem szinte minden munkakörben vannak buta, bunkó emberek. Nem tudom kedves kérdező, hogy te mit dolgozol, de ezek szerint ott is vannak.

Véleményeket kértél, hát kaptál. Ha objektív akartál volna maradni, nem minősítesz rögtön a kérdésedben.

Hogy honnan rendelj? Ne tőlünk légy szíves! :)

2017. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gábor19... ***** válasza:
100%

Kikérem magamnak:D

A legtöbb futár igyekszik kedves udvarias módon bánni az ügyfelekkel, mert ezen is mullik a borravaló. Persze előfordulhatnak kivételek, vagy rossz napok. Itt valami difi lehetett vagy nem úgy irtad le a történteket mint ahogy az valójában volt:)

2017. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!