Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz, hogy 21 évesen...

Mennyire gáz, hogy 21 évesen csak alkalmanként dolgozom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egész úgy indult hogy szeptemberben elkezdtem ugyan az egyetemet,de nagyon nem tetszett az a szak amit választottam. December elejétől mostanáig kb 6-7 helyen voltam diákmunkán. Ebből 2 helyről kirúgtak és a 3. helyről szerintem holnap fogom kapni a telefont hogy nem kérnek belőlem többet :D a többi 4 alkalmi volt csak pár nap. Havonta átlagban 30-35 ezret vittem haza. Nem a pénz volt a lényeg hanem hogy csak csináljak valamit addig is,de megvisel ez az egész. Alig beszélgetek emberekkel, lányokhoz meg így hogyan közeledjek? Szeptemberben kezdek új sulit de addig mit? Jogsi,nyelvvizsga már van azzal nem tudom elütni az időt. Hogyan tudnám magam kevésbbé értéktelennek érezni? Ha pl alkalmaznának is egy rendes munkahelyen max nyárig tudnék ott lenni,és kapnék minimálbért. Szerintem azzal sem lenne több az önbecsülésem. Vélemény?

2017. ápr. 3. 01:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tuti kamu + unatkozó troll is, a végzettségei, és a válaszadásának a primitív formalitása nem összeegyeztethető.
2017. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazán nem értem,hogy mi volt ebben primitív. Nyilván fontos,hogy a többiek is átlássák hogy valójában ha kiteszem a lelkemet sem bírnék annyit érettségivel szakma nélkül megkeresni hogy Pesten (vidéki lévén) normális életszínonalon megéljek és ne szoruljak a szüleim állandó anyagi támogatására.
2017. ápr. 4. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!