Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez azt jelenti hogy nem engem...

Ez azt jelenti hogy nem engem választottak? Érdemes várni vagy hívjam fel újból?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken voltam interjún és abban maradtunk hogy visszajelzek nekik hogy érdekel-e a munka vagy sem.

Én ezt e-mailben meg is tettem de semmi válasz,felhívtam őket tegnap ott is mondtam hogy érdekelne a lehetőség erre azt mondta a csaj hogy majd a kolléganő fog írni nekem még aznap de semmi választ nem kaptam...Nem akarok erőszakoskodni de nagyon kellene a meló.


2017. ápr. 4. 10:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem, ezt 99,9% hogy buktad.
2017. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondta hogy szól a csajnak hogy érdekelne a dolog???-.-"
2017. ápr. 4. 10:20
 3/21 anonim ***** válasza:
Mindig ígérgetnek, hogy visszajeleznek, olyanok, mint a pasik randi után, hagyd, keresgélj tovább.
2017. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Lehet a másik 5 jelöltnek is ugyan ezt mondták. Aztán választanak 1 embert azok közül, akik mondták, hogy érdekli őket.
2017. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy már baromi régóta keresgélek de semmi eredménye...A normális pasik nem ígérgetnek randi után hanem megmondják ha valami van,akikről te beszélsz azokat nyikhajoknak hívják ;)
2017. ápr. 4. 10:26
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezt értem csak legalább írni egy kör e-mailt hogy bocs nem..Most egyedül dolgozik ott valami srác és gondolom nem egy embert keres és a végtelenségig nem szeretnék várni.
2017. ápr. 4. 10:28
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem fognak írni, szokj hozzá.
2017. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Persze mert ők azt gondolják hogy az ember hülye és ha egyszer lerázza valami átlátszó dumával többet nem hívja úgy se,de mikor valaki felhívja és megkérdezi mivan na akkor vannak meglepődve igazán...Sajnos minden helyen ez megy,hülyének nézik az embert és annak rossz ez aki régóta keres..Engem például interjúra behívnak és ott elhal a dolog..
2017. ápr. 4. 10:39
 9/21 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak "nyikhaj" munkahelyek is. Nem is kevés. :(
2017. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De az a baj tudod hogy baromi jó feltételek voltak itt..De ezek szerint az embernek úgy kell elmenni interjúra hogy meg kell kérdezni hogy várja-e a hívást vagy hagyjuk a francba..Ez ma Magyarország 2017-ben:(
2017. ápr. 4. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!