Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkakölcsönzős cégen keresztü...

Munkakölcsönzős cégen keresztül érdemes elmenni dolgozni? Mennyire húznak le? Ez mennyire változott meg?

Figyelt kérdés
Én 2013-ban dolgoztam rajtuk keresztül és igen sok pénzzel lehúztak mikor kiléptem tőlük..Nem tudom mi változott azóta náluk de a jobb munkákra csak rajtuk keresztül lehet menni...Akinek van tapasztalat mostanság ezzel kapcsolatban írja le legyen kedves..
2017. márc. 21. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat elvesznek a fizetésből, de vannak előnyei is. Könnyű ügyintézés, nem vagy kollektív szerződés alanya stb. Ha csak a pénzre mész, akkor nagyon nem éri meg. Ha az "extrákra", és a pénz kevésbé fontos, akkor igen.
2017. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyagilag nagyon nem éri meg. Nálunk a bérelt operátorok bruttó órabére 230 ft-al kevesebb, a munkaruhát kifizettetik velük (30.000 ft) stb.
2017. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanazt a bért és juttatásokat kapják a bérelt dolgozok, mint a saját. Ezek szerint cég függő, hogy megéri e.
2017. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosítsunk kicsit. A 200+ forintos eltérés akkor van, amikor munkába álltak. Ezeknél a cégeknél nagyon gyorsan cserélődnek az emberek, ezért létezik náluk a próbaidős bér. Az első pár hónapban valóban 200+ forinttal kisebb, hogy a 2 hét után felmondó embereket is megérje foglalkoztatni. Ha ott vagy még a próbaidő után is, felemelik, és közelebb leszel a "rendes" dolgozókhoz. Viszont akkor is kevesebb. Óránként 50 forint is pénz, főleg hosszútávon sok kicsi sokra megy.
2017. márc. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!