Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy telt a legrosszabb napod...

Hogy telt a legrosszabb napod a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár, késsel hadonászó, beszívott kolléga volt a best, de a poharakkal dobálozó ügyfél sem volt semmi. Veszélyes helyen dolgozom, kb. 2 havonta hívni kell rendőrt, mert valakinek elszállt az agya. Szóval mindenkinek kitartás és nehéz helyzetekben gondoljatok arra, hogy rosszabb is lehetne. Rólam a sértések már lepotyognak.
2017. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
81%
Gyerekjólétiben dolgozom. A legparásabb az volt, mikor egy családtól molesztálás miatt el kellett vigyünk 8 kiskorút. Aznap a főnök irodájába bepakoltuk az összes önvédelemre használható eszközt, pl. seprű, felmosó, kapa...,és egymást váltva álltunk az ablakban és 'vártuk' apukát. Az egyik csaj férje rendőr, vagy 30x elmentek a 3-4 óra alatt az iroda előtt. Végül apuka nem jött be, de végigparáztuk a napot
2017. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Az egyik reggel beállított a vezetőség, jó pár vállalati jogász kíséretében. Beültek egy tárgyalóba, és elkezdték egyesével behívni az embereket. Akit behívtak, annak fel is mondtak. Egész nap ott ült mindenki halálra-vártan. Nem tudtuk, ki marad, és ki megy, nem volt benne különösebb logika. Szörnyű volt. Jó pár csodás kollégámtól és barátomtól vált meg a cég. Ez volt a következménye annak, mikor a kormány megadóztatta a multikat.
2017. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi előző, a vezetőség ugyanúgy dőzsölt tovább a nagy adóztatás ellenére :)
2017. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ápolási otthon idősek és fogyatékkal élők számára. Több részleg van, elkülönítve a szimplán idősek, a mozgáskorlátozottak, és a zárt részen a súlyos demencia és más miatt felügyelet nélkül nem hagyhatók. Én az 1. lakórészen dolgozom, a kedves szimplán csak nagyon időssekkel. Egyik nap a zárt részen beteget jelentett a délutános, nem tudták megoldani a saját csapatukból a helyettesítést, így nekem kellett felmenni. Tök egyedül voltam, segítséget nem kaptam, 10 perc alatt megmutogatták mit hol találok. Többit oldjam meg. Gyógyszerezzek úgy hogy azt se tudom ki kicsoda. Jött egy férfi hozzátartozó, meglátogatni a feleségét. Senki se szólt, hogy ne engedjem be vagy valami. Másfél órán át ment az ordibálás, kis híján tetlegességig fajultak a dolgok közte meg az asszony közt. Mire végre a fickó lelépett. Felért egy rémálommal az a délután.
2017. ápr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Reggel 6-ra mentem be dolgozni du. 6-ig, aztán mikor hazaértem mondták, hogy menjek be estére is, szóval este 8-tól reggel 8-ig dolgoztam, aztán tovább a nappali műszak este 6-ig. Ez csütörtök-péntek volt, a hétvégi programjaim ugrottak, mert átaludtam az egészet. Az előzőket olvasva ez igazából nem is akkora nagy dolog, viszont akkor azt hittem összeesküdött ellenem a világ. :D
2017. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mostani?

Kiderült, hogy elfelejtettem elküldeni egy fontos e-mailt, ezért nagy bajba kevertem egy munkatársamat, és egész nap a torkomban volt a gombóc, hogy mi történik... szerencsére nem volt olyan gáz a helyzet utána, de nagyon paráztam.

Ill. másik, amikor iszonyatosan fájt a fejem és hánytam... de hazamenni nem akartam táppénzre (mazochista vagyok).


Régebbi?

Eladó voltam, és trükközéssel cigányok elloptak a kasszából 10e Ft-ot... nem elég ugye, hogy a fizumból vonják le, de ritka szarul is éreztem magam.

2017. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amikor kirúgtak. Nem is értem, mert az új helyen, sőt a megelőzőeken is maximálisan meg vannak velem elégedve. Nem baj, isten végez.
2017. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!