Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 34 évesen pályamódosítás -...

34 évesen pályamódosítás - tanár lennék?

Figyelt kérdés

Nagyon erősen vágyom erre, ha belevágnék, legkorábban 34 évesen taníthatnék. Szerintetek ennyi idősen még kellenék iskolákba, tapasztalat nélkül? 18 évesen még nem voltak ilyen irányú ambícióim, ezért teljesen más irányba indultam el, de most úgy érzem, gyerekekkel szeretnék foglalkozni, tanítani akarok, ebben tudnék kiteljesedni (tudom az árnyoldalait is, tisztában vagyok a fizetéssel, nem kell lebeszélni :)).


Szóval szerintetek 34 évesen még lenne esélyem elhelyezkedni egy iskolában? Nyelvszakra mennék, angol-francia.


2017. ápr. 23. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10. Nem telített a piac, csak jó helyeken kell keresni,sok weboldalon fordításokat lehet elvállalni, ilyen oldal a say-hello is.

Heti 40 óra? A az én volt iskolámban a nyelvtanároknak heti 20-25 órájuk volt és volt olyan nap amikor 2 órája volt az angoltanáromnak.

2017. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak én sem lebeszélni, de a fizetés mellett ott vannak még a gyerekek, akik közül többen nem annyira tanulni járnak az iskolába. Keress majd egy jobb iskolát, ahol magasabbak az elvárások.
2017. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!