Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan munka, amin nem...

Létezik olyan munka, amin nem kell stresszelni és jól fizet?

Figyelt kérdés

Olyan, ami mellett az ember nyugodtan élheti az életét, nem kell semmin parázni, stresszelni, biztos megélhetést ad és nem kell éhezni sem.


Ha van ilyen, melyik az a munka?


2017. ápr. 25. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

pl ingatlanos ügyvéd.

be kell buszozgatni a földhivatalba, meg a lakására a delikvensnek, életében 1x megfogalmaz egy rongyos levelet, aztán azt kopipasztázza át minden ügyfélnek névmódosításokkal, majd zsebretesz érte min 50 lepedőt.

Előtte mondjuk ki kell műttetni a gerincoszlopot, meg különböző arcpakolásokkal szép vastagra kell növeszteni a bőrt a képünkön.

Csak sietni kell, mert lehet, lesz egy kormány, akinek ez szemet szúr, és néha közmunkára ítéli ezen egyedeket, csak, hogy tudják, milyen is az, havi max. 80e-ért.

2017. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
52%

Az első úgy látszik egy proli... Aki szerint a szellemi munka nem munka... De ha ennyire vágja, akkor miért nem megy el ingatlanosnak, ha már olyan egyszerű???


Másrészt minél nagyobb a fizud annál több a stressz... Mondjuk minél kisebb akkor is... Csak az előbbinél az életszínvonal megtartása miatt a másiknál meg, hogy megélj...


Vannak optimális állások, de a fizu mértéke és a stressz nem egyenesen arányos... Minden csak tőled függ...

2017. ápr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében függ, hogy milyen ember vagy. Ha stresszes, akkor még a kevésbbé stresszes munka is jelenthet gondot. Rengeteg ismerősöm van akik nagyon stresszes munkát végeznek, mégis nyugodtak. Magabiztosság, tudás, tapasztalat segít ilyenkor.
2017. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A szellemi munka tényleg nem munka. Csak a gyenge embereknek az.
2017. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan stressz amibe nem lehet jól dolgozni.
2017. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én munkám rettenetesen stresszes, körülöttem mindenki folyamatosan felmond. Rengeteg a határidő, balhés vezető, idióta elmebeteg ügyfél. Engem meg nem izgat, mert sok pénzt kapok érte, és szimplán lesza.rom, mert mindenkit le lehet nyugtatni valahogy. A főnököm szerencsére jófej, őneki mindegy, ha minden kész és jó, akkor felőle azt csinálunk amit akarunk.


Mondjuk én mindig ilyen voltam, mások meg kiégnek és zokogva elmennek. Szóval ez személy függő is. Van aki képtelen elengedni a munkáját otthon.

2017. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahol kifizetnek azért amit csinálsz az munka. Akkor is ha nem szakad meg az ember, hanem csak számitógép előtt ül. Ezt úgy írom hogy éjszakai nehéz fizikai és alkalmi munkákból élek átmenetileg. Attól hogy valakinek jobban összejött, esetleg kevesebb erőfeszítésért többet visz haza még nem kell utálni őket. Ő valamit jobban csinált.

Ha kifizetik arra hogy a pö csét veri akkor az is munka. Jó munka.

2017. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!