Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Neked milyen lenne az álommunk...

Neked milyen lenne az álommunka? Mik számítanak egy munkahelyen a leginkább?

Figyelt kérdés

Kezdem én:

jó munkakörnyezet, összetartó és kedves munkatársak, csapatszellem, H-Cs 8-18-ig munkaidő, jó fizu, a munka meg szakmailag olyan, hogy tudok fejlődni, vannak kihívások, de csak éppen annyi, hogy ne stresszeljen. Ja, és közel legyen :)



#munkahely #munka. álommunka
2017. ápr. 28. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb hogy szeresd azt amit csinálsz. Ennyi.
2017. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez sokban függ az ember egyéni prioritásaitól.

Jelenleg olyan munkatársaim vannak, akik egyben a legjobb barátaim is, imádok velük dolgozni. Azonban egy bruttó 600-as fizetésért azonnal váltanék. (Itt 100e ft-os bruttó növekményről beszélünk.) Számomra nagyon fontos az anyagi része. Ezért képes lennék, még sokkal rosszabb munkatársakkal is együtt dolgozni.


Azonban az álom:

Megfelelő anyagi honorálás, egy bruttó 850-el megelégednék.

Megfelelő munkatársak.

Hétfőtől-péntekig.

10-18-ig

Rengeteg szakmai kihívás

Ranglétrán való előlépési lehetőség

Cégesautó


Eléggé terhelhető személy vagyok, aki "enyhén" munkamániás is, szóval nekem egy pokolian nehéz munkahely is jó, ha érzem, hogy itt aztán hajtani kell, és a fizetés is jó.

2017. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ne legyen messze, jó fizetés, több százezer.


Céges autó belépéstől. Céges telefon. Céges notebook.

2017. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az álommunka az lenne ha nem kéne senki hasznára se dolgoznom csak a magaméra.
2017. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Valamelyik trópusi szigeten part takarítás, 06-07-ig a napfelkeltés oldalon.

17-18-ig sörkóstolás az nyugati oldalán a szigetnek.


Egész kevés fizetéssel is megelégednék. :D

2017. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Annak örülnék, ha egyedül vagy minimális számú, megbízható kollégával dolgozhatnék. Azt se bánnám, ha kötetlen lenne a munkaidőm. És fizessen annyit, hogy sose kelljen rászorulnom másokra.
2017. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmilyen, nem vagyok karrierista, így nem érdekel az előrelépés. Fontosabb a magánéletem. De ha már dolgozni kell, akkor minél kevesebb időt bent tölteni a munkahelyen. Mondjuk 4 órás állás, de 8 órás bérért.
2017. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Főnök:

- A főnök ne sz...jon mindenre és aztán tőlem várja,hogy sajátomként szeressem, csináljam a cégét és én aggódjak helyette.

- Annyi munkát várjon el tőlem amennyit ő is szívesen megcsinálna.

- Ne legyen lekezelő csak azért mert én alkalmazott vagyok és ő főnök.

- Legyen miért tisztelni, mert végtelenül frusztráló számomra mikor egy buta és/vagy emberileg 0 valaki osztja nekem az észt és nem tehetek ellene semmit, meg kell csinálnom a hülyeségeit.


Munkatársak:

- Ha nem is a barátaim azért jöjjünk ki jól egymással. Tudjam azt, hogy nem fúrnak és nem pletykálnak a hátam mögött.

- Ha probléma van segítsünk őszintén egymásnak és ne a lehetőséget lássák, hogy végre kib...szhatok valakivel.

- Ők se legyenek buták mert munkaidőben, ahonnan nem tudok lelépni csak úgy, ne kelljen mások agyf...szát hallgatni. A beszélgetéseinknek legyen értelme.


Munka:

- munkaidő H-P 10-16

- Számítson az amit csinálok, ne érezzem, hogy teljesen értelmetlen a bent töltött időm 80%-a.

- A végeredmény legyen a lényeg és ha valamire számomra sokkal jobb, hatékonyabb megoldásom van csak csinálhassam nyugodtan, senki ne szóljon bele.

- Meg kell jegyeznem, érdekes én céges autóra nem vágyok. Nekem nagyon jó a sajátom, az be van lakva, azt csinálok vele amit akarok.

- Netto 350 fizetéssel nagyon boldog lennék.

- Legyen a városon belül.


Túl sokat várok? :D Lehet. Valószínűleg ez örökre álom marad, még ha a fizetés részét kiveszem belőle akkor is.

2017. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Valami egyszerű irodai munka.

Egyedül kelljen dolgozni saját irodában.

Kollégáktól javarészt elszeparálva akarnék dolgozni.

8-16 a munkaidő (H-P)

A munka maga pedig olyan lenne hogy gépen intézős minden napra ugyanaz a mennyiség ami annyit tesz hogy ha sietek akkor kb 3-4 óra alatt elvégezhető és ha nagyon-nagyon tökölősen csinálom csak akkor töltse ki a munkaidőmet. A felesleges plusz munkaidőben pedig szabad foglalkozás a gépen. És ezért kb 300 000-es havi fizu. Jaja álmodozom :D

2017. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es, nekem most pont ilyen munkahelyem van. A hét nagy részében egyedül vagyok a szobámba, és az 5 napból jó ha konkrétan 2 napot dolgozok. A többi nap nincs semmi feladatom, de azért bent kell lenni minden nap 8 órát. Rohadtul unom már. Az elején buli, hogy alig dolgozol és fizetnek érte, sokan ilyen munkahelyre vágynak... de több hónapnyi unatkozás után már nem tudod kínodba mivel foglald el magad. Unom a netezést, unom az olvasást, unom a filmezést, más munkáját meg nem tudom átvenni mert teljesen mást csinálnak. Leginkább az zavar, hogy a nagy semmiért kell bemennem és ott ülnöm. Meg persze a fizetésem is csak fele annyi mint amit te írtál. Szóval szerintem az ilyen semmittevős munkák se olyan jók.
2017. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!