Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előre megmondom okt 15-én ki...

Előre megmondom okt 15-én ki lesz kamubeteg a munkahelyen – gonosz és rosszindulatú vagyok? Több munkatársam szerint igen én meg nem értem miért is lennék az.

Figyelt kérdés

Okt 15 szombat rendkívüli munkanap. Ahogy lenni szokott bejönni senki se akar, megrohanták a főnököt hogy szabadságra mennének. A főnök meg azt mondta hogy 1-2 ember mehetne, de szinte az összes nem, és nem akar ebből balhét úgyhogy szabistopot rendel el. Senki se mehet szabira aznap.

Én meg erre megmondtam: előre megmondom azok nevét akik okt 15-én akkor se fognak bejönni ha a fene fenét eszik. Majd eljátsszák pénteken a hattyú halálát és szombaton nagyon komoly betegségbe esnek , háziorvos betegállomány.

Előre megmondom kik azok akik ezt bekamuzzák majd!

Erre meg is kaptam gonosz rosszindulatú alak vagyok!

Erre én meg úgy begorombultam hogy közöltem: biztonsági szolgálatnál leadok egy lezárt borítékot benne azok nevével akik nem jönnek majd és szombatig rájuk bízom tilos felbontani! Majd szombaton kibontjuk és összevetjük a listámat a valós helyzettel! Állítom hogy 90%-ban eltalálom majd ki kamuzott be betegséget.


Na erre rámzúdult a népharag. Mocskos rosszindulatú stb

De miért lennék rosszindulatú?


És TOVÁBBI KÉRDÉS!!! Ha most kikiáltunk engem rosszindulatúnak és eljön a szombat és kibontjuk a borítékot és kiderül hogy igazam volt-akkor mi leszek? Rosszindulatú akkor is? Amikor az élet engem igazol?


mert azt senki se mondja nekem ha valaki szabit kér adott napra nem kap és elmegy betegállományba épp akkor-hogy az nem egy kamus köcsög? És aki erre rámutat az a rosszindulatú?

És a kamus csaló az mi?


2016. okt. 9. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
91%
Igen, rosszindulatú vagy. Miért fáj neked, ha valaki elmegy betegállományba aznap? Vagy talán neked okoznak veszteséget vele? Miért foglalkozol másokkal?
2016. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
88%
Ez a kérdés már volt. Miért teszed fel újra és újra?
2016. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálod tőlük a pihenést? Én is szabadságon leszek 15-én, és én már júniusban kikértem azt a napot, és befizettem egy utazásra. Egész nyáron nem pihentem, amikor a kollégáim többsége hetekre elment nyaralni, kimerültem, most már nekem is jár.
2016. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:

"Sajnálod tőlük a pihenést?"


Tisztázzuk. Ezek az emberek CSALNAK!

Szabit kértek és nem kaptak. Erre elmennek majd betegállományba.

Ezt jobb helyen TB-csalásnak hívják és van olyan hely ahol egy ilyen akció után nem kéne többet visszamenni.



Továbbra se értem hoyg az aki CSAL az rendben van míg az aki RÁMUTAT A CSALÁSRA annak fejét veszik?

2016. okt. 9. 18:42
 5/75 anonim ***** válasza:
88%
Már vagy háromszor raktál ki ilyen kérdést és mindegyikben elmondták vagy huszan, hogy igyen, rosszindulatú vagy. Mit akarsz még itt?
2016. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
És igen újra megkérdem: ha szombaton kibontjuk a borítékot és kiderül hogy igazam van és előre megmondtam ki kamuzik be betegséget-akkor is gonosz leszek? De mégis miért? Mert igazam van? Mert rámutattam más csalására hazugságára?
2016. okt. 9. 18:44
 7/75 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem írtál már ki kérdést. Akkor is megállapítottuk, hogy igen, valóban rosszindulatú vagy.

Foglalkozz a saját dolgoddal.

Én szabadságot fogok kivenni arra a napra. Szerencsére se a főnököt, se a munkatársakat nem zavarja :)

Te se dolgozz, inkább töltődj fel valahogy, hogy a munkahelyi pletykákon kívül is legyen életed.

2016. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

"igyen, rosszindulatú vagy"


Továbbra se tudom: MIÉRT?

2016. okt. 9. 18:45
 9/75 A kérdező kommentje:

"Te se dolgozz"


Te troll. Elolvastad egyáltalén amit írtam?


"A főnök meg azt mondta hogy 1-2 ember mehetne, de szinte az összes nem, és nem akar ebből balhét úgyhogy szabistopot rendel el. Senki se mehet szabira aznap. "


És hogy ne dolgozzak? Ja hogy én is kövessek el nyilvánvaló TB Csalást?

2016. okt. 9. 18:46
 10/75 anonim ***** válasza:
85%
Fizetnek neked valami pluszt a spicliségért? Ha nem, akkor hagyd rájuk.
2016. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!