Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy butaságot csináltam, ugyanis próbaidőre felvettek egy áruházba biztonsági őrnek, de a vevők flegmázása miatt besokalltam, megijedtem és kiléptem, de viszont másnap a szabadnapomon megint beszéltem a főnökkel és azt mondta, hogy menyek be melózni, de nem mentem, mert akkor is féltem, hogy jaj most mi lesz, a hülye vevők, tolvajok, részegek stb... Mára meg megbántam, hogy így fogtam fel a dolgokat és most félek megint beszélni a főnökkel, hogy vegyen vissza, szerintetek mit kéne tennem? Ám van egy 24/48-as telephelyőrzési lehetőség az jobb, mint az áruház? És egész nap ezen görcsölök, hogy mi lenne a jó.
2017. febr. 23. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Butaság volt amit csináltál. Ha szeretnéd folytatni hívd fel és mond el neki mindezt őszintén. Illetve hogy többet nem fog előfordulni!

Viszont ha ennyire besokkalsz az emberektől akkor ideje lenne olyan munkát keresni ahol nincsenek ilyen sokan körülötted.

2017. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de félek, hogy kiakad, mert azt hiszi, hogy csak szórakozok, volt már hasonló összetűzésem egy volt főnökkel, aki lekiabálta a fejemet...
2017. febr. 23. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!