Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoljak ha állásinterjún...

Mit gondoljak ha állásinterjún egy mondat nem esik a pénzről? Többit alább.

Figyelt kérdés
Most ingyen nem dolgozom az biztos. Nemrég voltam egy állásinterjún de pénzről egy szó nem esett. Minden másról igen, CV bemutatása, a cég, stb. Most amin eddig voltam életemben jópár cégnél, volt hogy az ügyvezető fickó már totál elvont dolgokról beszélt, ami nem is érdekelt, pl. melyik kolléganője mikor megy el szülni, bár meghallgattam, de legalább az utolsó mondata az volt hogy mennyiért érdekelne az állás havi szinten. De amikor erről egy árva szó sem esik, akkor mi a helyzet? Nekem meg fura lett volna rákérdezni, nem is tudom hogy elnézést itt van fizetés a cégnél, vagy valami ilyen kérdést feltettem volna legszívesebben. Mondjuk nem érdekel nem kapom meg az állást, megyek máshova. Vélemények?
2017. máj. 2. 13:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Suttyó cég lehet ez.A munka kéne, csak ne kelljen kifizetni.Második körben azzal kezdd hogy megkérdezed. Ha nem jó a válasz, ne is pazarolj rá több időt.Undorító munkáltatók vannak.Sunyin kussolnak, csak dolgozz, fizetésről ne is kérdezz.Az ilyet messzire kerülni kell!
2017. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom fura volt.


Amit itt valaki mondott, hogy 2. vagy 3. körben esne szó pénzről, az tényleg így van vagy hülyítés?


Annyira nem akarom elhinni.


Közlik majd valamikor hogy haver itt van fizetés.

2017. máj. 2. 16:53
 13/21 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, nem értem, hogy felnőtt emberként hogy lehetnek ilyen problémáid. Annyit már tudnod kellene, hogy önkéntes munkára jelentkeztél-e vagy sem. Ha nem, akkor meg van fizetés, ha annyira érdekel, van szád, meg lehet kérdezni. Ebből ilyen problémát csinálni! Nem lehet veled egyszerű az élet...
2017. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
az ilyeneket mint a kérdező dolgoztatják szerződés nélkül 1-2 hónapig.. mert NEM mer kérdezni!
2017. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem onkentes munka konyorgom mar ez egy sima ceg!!!!!!!


Csak ilyen pontagyuak.

2017. máj. 2. 20:39
 16/21 anonim ***** válasza:
Hol írtam, hogy az? Azt írtam, hogy talán annyit már csak tudsz, hogy arra jelentkeztél-e vagy sem. Ha egy egyszerű, magyarul megfogalmazott mondat értelmezése sem megy, akkor ne másokat hívj pontagyúnak...
2017. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Akkor elnézést kérek.


Szóval sima céghez jelentkeztem, ennyi.


Vannak önkéntes munkák de az másról szól, most nem olyat keresek egyébként, pénzt szeretnék keresni.

2017. máj. 3. 08:57
 18/21 anonim ***** válasza:

Normális helyen az első körben megbeszélik a fizetést is, nemcsak a 2-3. körökben. Hiszen ha a fizetésben nincs megegyezés, akkor felesleges a további köröket megfutni!

Tehát rá kell kérdezni, és úgy eljönni onnét, hogy ha felvesznek, akkor tudod, hogy azért a melóért mit kapsz!

2017. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Szerintem is hülyeség 3. körben megbeszélni a fizetést.


Azon sok múlik ha nem minden.


Bár lehet itt nem lesz 2. kör sem :D :D

2017. máj. 3. 10:24
 20/21 anonim ***** válasza:
Majd ha esetleg legközelebb ismét csak belefutsz egy ilyen szituba, jusson eszedbe: talán azért nem beszélnek a pénzről, mert arra kíváncsiak, mennyire vagyok önálló, mennyire vagyok "normális", józanul gondolkodó, mennyire vagyok talpra esett, mert hogy valami kis nyámnyila, önállótlan suttyó nem kell nekik!!!
2017. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!