Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoljak ha állásinterjún...

Mit gondoljak ha állásinterjún egy mondat nem esik a pénzről? Többit alább.

Figyelt kérdés
Most ingyen nem dolgozom az biztos. Nemrég voltam egy állásinterjún de pénzről egy szó nem esett. Minden másról igen, CV bemutatása, a cég, stb. Most amin eddig voltam életemben jópár cégnél, volt hogy az ügyvezető fickó már totál elvont dolgokról beszélt, ami nem is érdekelt, pl. melyik kolléganője mikor megy el szülni, bár meghallgattam, de legalább az utolsó mondata az volt hogy mennyiért érdekelne az állás havi szinten. De amikor erről egy árva szó sem esik, akkor mi a helyzet? Nekem meg fura lett volna rákérdezni, nem is tudom hogy elnézést itt van fizetés a cégnél, vagy valami ilyen kérdést feltettem volna legszívesebben. Mondjuk nem érdekel nem kapom meg az állást, megyek máshova. Vélemények?
2017. máj. 2. 13:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az interjú végén a HR-es meg szokta kérdezni, hogy van-e kérdésed az állással kapcsolatban. Ekkor nyugodtan fel lehet tenni az ilyen kérdést. Én (mint ex HR-es) csak azoknak tettem fel ezt a kérdést, akikre rábólintottam. Akikre nem bólintottam rá, azoknak a cégről sem meséltem, sőt, nagyon semmiről, csak meghallgattam.


Volt, hogy napi 110 embert interjúztattam szünet nélkül.

2017. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!