Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az elvárhato hogy aramszunet...

Az elvárhato hogy aramszunet miatti szabi alatt folyamatosan körtelefonáljak, ügyintézzek a ceges teloval?

Figyelt kérdés
Olyan rossz hogy hiába szabi, folyamatosan infoznom kell a főnöknek es a kepviselovel értekezni, stb.
2017. máj. 3. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát figyelj. Végülis ha nem lett volna áramszünet,akkor úgy is dolgoznod kellett volna. Így legalább otthonról dolgozol.
2017. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor miert vesz le egy napomat a szabadsagbol...

Nekem igazsagtalan.

2017. máj. 3. 12:27
 3/7 A kérdező kommentje:

Szinte semmit nem merek csinalni mert telefonkozpontos lettem.

Egy filmbe se tudok belemerulni v furdeni v akármi mert tűkön kell ülnöm a telefonon

2017. máj. 3. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egy kis igazságtalanság.


Nekem volt egy rakat munkahely 4-5 óra túlóra, és egy fillért nem kaptam értem, de még köszi-t sem.


Neked kell mérlegelned mit engedsz meg egy főnöknek, cégnek, mennyire lehet téged "lehúzni".


Ez még egy jobb fajta lehúzás a cég részéről, hogy intézed az ügyeket otthonról és elvesznek egy szabadnapot.


Pedig az lenne a normális ha szabin vagy nem veszed fel a céges telefont.

2017. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem elvárható. Vagy nem írod ki szabinak, vagy nem telefonálsz. Fel sem kellene venned a telefont szabi alatt, vagy intézze ő. Volt nekem is ilyen munkahelyem, hogy még vasárnap reggel is fel kellett vennem a telefont, persze a sajátomat, mert cégest nem adtak. Még mikor megszűnt az állásom, még akkor is hívogatott a főnök, konkrétan a 3. alkalommal mondtam, hogy nem teszek szívességet, amikor kirúgtál, keress mást, aki ingyen megoldja a dolgokat.
2017. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindig mindenkinek egyenlően igazságos, egy kis alkalmazkodás belefér.
2017. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igazságtalan, hanem pofátlan és törvénytelen
2017. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!