Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az a főnök aki megfélemlítésse...

Az a főnök aki megfélemlítéssel "motivál" az maga is fél?

Figyelt kérdés
Vagy csak szimplán ennyire sz#r alak?
2017. máj. 6. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nagyon rossz vezető.
2017. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fél, hogy becsődöl a cég, vagy kirúgják (nem tudom milyen vezetőről van szó), és mindenét elveszíti, igen. És mivel rajta van a felelősség valahogy motiválnia kell, de nagyon szorongatva lehet, ha ilyenhez folyamodik... mint az előző is mondja, kritikán aluliak a vezetési képességei, képzetlen, alkalmatlan a feladatra!


Én javaslom, hogy hagyd el a süllyedő hajót!

2017. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy amúgy amennyire láttam, a cégnek jól megy. A legfőbb főnökről van szó, neki nincs főnöke. Jellemzően mindenkit lehülyéz maga körül és stresszben tart. Ha én valamiből többet/jobbat akartam kihozni, azt mindig elvetette, én meg sosem értettem miért rendezi úgy, hogy rosszabb bevétel legyen, ha lehetne jobb is.


Már nem dolgozom ott, de azóta sem értem mi lehetett a viselkedése mögött.

2017. máj. 7. 06:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem.fél, hiszen neki is vannak felettesei, akiknek meg kell felelnie

Az más kérdés, hogy aligha ez a legjobb módszer erre.

2017. máj. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!