Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nehezen illeszkedem be a...

Nehezen illeszkedem be a munkahelyemen. Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
A konkrét problémám az, hogy munkahelyen nagyon nehezen tudok beszélgetni, főleg magamról. Egyébként nem szoktam sosem túlzottan csendes lenni, de eddig minden munkahelyemen ez történt. Nehezen engedem közel magamhoz az embereket, és még nehezebben nyílok meg. Egyébként nem vagyok bunkó meg ilyesmi, csak nagyon zavarban tudok lenni, főleg, ha több ember előtt kell beszélnem, így a kollégákkal nagyon nehezen beszélgetek. Mi lehetne a megoldás?
2017. máj. 9. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj a munkáról. Nekem is ez a problémám, hogy állandóan az ember magánéletét firtatják, ahhoz meg szerintem senkinek nincs köze, hacsak nem barát is egyben. Dolgozom, nem társalgok munka közben :)
2017. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!