Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult már valakivel az...

Előfordult már valakivel az új munkahelyén (vagy még az interjú előtt/után) hogy titokban érdeklődtek utána a régi munkahelyén?

Figyelt kérdés
Megkérdeztek róla egy-két dolgot, de kitudódott a dolog.
2017. máj. 13. 09:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"ártatlanság vélelmével szembe megy"


Az csak bíróságon van bűnvádi eljárás esetén. Egy vállalkozó dönthet szimpátia alapján is arról, hogy kit hajlandó felvenni.

A mostani főnököm és a régebbiek se találhatók a fbookon. Kizárt, hogy emiatt mást meg nem vennének fel.

2017. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"konkrétan olvastam róla több forrásból is"


Én meg a jetiről olvastam, akkor az is igaz?

2017. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

bocsánat, de normális ember szerintem a hétköznapi életben is alkalmazza az ártatlanság vélelmét


az olyan helyeken, ahol az előítéletek és a pletykálkodás az alaphangulat, nem alakul ki egészséges közösség.

2017. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minél több, egymástól független és egymásról nem tudó ember állítja ugyanazt a dolgot, akkor egyre nagyobb a valószínűsége, hogy van alapja az állításaiknak. Ez semmi más, mint alapvető fenomenológiai tétel.
2017. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mielőtt felvettek nem tudom kerestek e infót rólam. Meg se találtak volna könnyen, mert kitalált név volt. Sok évig működött így is.


Férjem nincs a facen. akkor nincs is??

Nem akar, én meg nem csinálok Neki.

Nekem is osztálytársak miatt van. Felkerültek kollégák is.

Képeim rendezvényesek, ahol voltam. Oda se kerül fel minden, ha épp olyan...

Családi nincs.

Nem osztok politikai / gazdasági hírt.

Előfordul hogy írok, próbálok indulatmentes lenni.

Nehogy ezért küldjenek el.

2017. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!