Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van valaki, aki azt csinálja,...

Van valaki, aki azt csinálja, amit szeret?

Figyelt kérdés
Mi a munkája? Miért szereti?
2017. jún. 2. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ápoló vagyok egy vidéki korház rehabilitációs osztályán. Többnyire szeretem a munkámat, bár azért vannak rossz napok is. Szeretek az emberekkel törődni és meghallgatni őket. Na mivel itt inkább idősek vannak így ez teljesen jó, nekem alig kell beszélnem, csak hallgatok és ezt szeretik a betegek is és én is. A legjobb érzés látni amikor bejön valakinek a hozzátartozója, főleg az unokája és akkor elkezd ragyogni az arcuk. Már 5 éve dolgozom ebben a szakmában és még mindig megható ez a pillanat és ahogy utána elkezdenek mesélni az unokák sikereirő... Egyszerűen imádom. :)
2017. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
A zenészek. (klasszikus- arról tudok véleményt mondani, azt ismerem). Azt gyerekkorban kezdik és nyugdíjig minden nap foglalkozni kell vele. Aki nem szereti csinálni, az legkésőbb kamaszkorban kihullik. Akkor kell igazán belehúzni.
2017. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozdonyvezető vagyok. Mióta az eszemet tudom ez akartam lenni, jóformán még akkor is csinálnám ha nem fizetnének érte. Szóval nyugodtan ki merem jelenteni, szeretem a munkámat, illetve azt csinálom amit szeretek.
2017. jún. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!