Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen munkahelyről? Ti maradnátok ennyi fizetésért?

Figyelt kérdés
A főnökömnek van 2 kis kedvence. Egyiknek se nagyon kell csinálnia semmit. Esetleg csak ilyen számítógépes munkákat. Irodában dolgozunk, mindannyian közmunkabért kapunk, 65 ezret. Hamarosan készülök otthagyni ezt a munkát, mert nem bírom, hogy nekem ugyanannyi fizetésért mindig többet kell csinálnom. Az egyik igazolás nélkül annyit hiányozhat, amennyit akar. De én amikor megbetegedtem nekem táppénzre kellett volna mennem, de neki nem kell még táppénzre se mennie. Ráadásul tök bunkó és lekezelő is velem, a főnök irodájában ül ő is. Egyszer szólt nekem: gyere, ha azt mondom, nem hallasz? A másik meg mindig másra bízza a feladatait, még arra sem képes hogy a főnöknek valakit felhívjon, mindig a barátnőjét kéri meg, hogy hívja fel ő. Neki se nagyon kell csinálnia semmit. A feladatmegosztások is érdekesen működnek itt, a többiek rendesen kiveszik a feladatukat mindenből, míg csak ez a 2 ember nem. Még a főnököm is azt mondta hogy nehogy már ők menjenek valamiért, amikor itt vagyok én. Arra is volt már példa hogy míg nekik 2 feladatot kellett megoldaniuk, addig nekem 8-at. Ráadásul a főnököm szerint én semmit sem csinálok. Nekem van úgy megállásom sincs. Ráadásul a főnöknőm is úgy került pozícióba, hogy az nem volt vele úgy, aki nem akart.
2017. jún. 3. 14:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Ne menj csak úgy el. Rúgasd ki magad. Pofázz nekik vissza, és magadba nevess rajtuk egy jót hogy milyen hülyék.
2017. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Vedd lazán a dolgokat. Teszteld hogy mennyit bír a főnök. Ha kiabál veled szólj rá nyugodtan hogy ne emelje fel a hangját veled szemben. srb. Tesztelgesd hol a határ ahol a főnök bekattan :D
2017. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyszer már finoman beszóltam neki, hogy nem csak én vagyok, csinálja meg más a feladatot, erre azt mondta hogy nem úgy érette hogy én csináljam meg, csak mondta.
2017. jún. 3. 14:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért találsz többféle munkát is, én nem maradnék.
2017. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én se akarok maradni. Ki nem állhatom a főnököm, már úgy érzem idegileg kikészít.
2017. jún. 3. 14:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért el sem vállaltam volna munkát, pláne nem 8 órást. Én keresnék valami normálisabb fizetéssel munkát. 130 netto alatt nem vállalnék semmit!
2017. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mostanság elég sok helyre keresnek embert, és több bérért.

Keress munkát és mondj fel mielőbb.

2017. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Blondie.W ***** válasza:
Hagyd ott. Én diákmunkával kerestem ennyit.
2017. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés a fizetésed, érdemes váltani.

Azt viszont jó ha tudod, hogy minden munkahelyen van igazságtalanság, kiskedvencek. Ó, ha nekem is csak ennyi bajom lett volna... Volt olyan kollégám, aki hazugságokat terjesztett rólam és rágalmazott, de mégis neki hittek, mert képmutató kis gennygombóc volt, mindenkinek nyalizott és közben rajtam élte ki magát, mert én ki voltam neki szolgáltatva. Aztán volt olyan főnököm, aki az első naptól kezdve ki akart rúgatni, mert nem tetszett neki, hogy túlsúlyos vagyok (ezt elég egyértelműen a tudtomra is adta). Szóval van épp elég szemét ember, én még nem láttam olyan munkahelyet, ahol ne lett volna. Soha nem hagynék ott azért munkahelyet, mert többet kell dolgoznom, mint másoknak. Ugyanis nem túl szórakoztató, amikor egész nap nincs semmi dolgod és unatkozol.

2017. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén 65.000 Ft-ért nem indulnék el sehova dolgozni.


Ez a hely nekem kb 1-2 nap lenne, azt viszlát.

2017. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!