Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen munkahelyről? Ti maradnátok ennyi fizetésért?

Figyelt kérdés
A főnökömnek van 2 kis kedvence. Egyiknek se nagyon kell csinálnia semmit. Esetleg csak ilyen számítógépes munkákat. Irodában dolgozunk, mindannyian közmunkabért kapunk, 65 ezret. Hamarosan készülök otthagyni ezt a munkát, mert nem bírom, hogy nekem ugyanannyi fizetésért mindig többet kell csinálnom. Az egyik igazolás nélkül annyit hiányozhat, amennyit akar. De én amikor megbetegedtem nekem táppénzre kellett volna mennem, de neki nem kell még táppénzre se mennie. Ráadásul tök bunkó és lekezelő is velem, a főnök irodájában ül ő is. Egyszer szólt nekem: gyere, ha azt mondom, nem hallasz? A másik meg mindig másra bízza a feladatait, még arra sem képes hogy a főnöknek valakit felhívjon, mindig a barátnőjét kéri meg, hogy hívja fel ő. Neki se nagyon kell csinálnia semmit. A feladatmegosztások is érdekesen működnek itt, a többiek rendesen kiveszik a feladatukat mindenből, míg csak ez a 2 ember nem. Még a főnököm is azt mondta hogy nehogy már ők menjenek valamiért, amikor itt vagyok én. Arra is volt már példa hogy míg nekik 2 feladatot kellett megoldaniuk, addig nekem 8-at. Ráadásul a főnököm szerint én semmit sem csinálok. Nekem van úgy megállásom sincs. Ráadásul a főnöknőm is úgy került pozícióba, hogy az nem volt vele úgy, aki nem akart.
2017. jún. 3. 14:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menjél Ausztriába idénymunkára, beindult a gyümölcsszezon, jobb helyeken 3 nap alatt megkeresed azt a 65 ezret, amit itt 1 hónap alatt.
2017. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De tényleg elmész bármire Ausztriába vagy máshova, Németország vagy Franciaország és naponta kapod ezt a pénzt, nem havonta.
2017. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!