Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a Munkaügyi Központ kiküld...

Ha a Munkaügyi Központ kiküld egy állásinterjúra, akkor az már protekciónak számít, vagy csak küldenek, mintha magamtól nem lenne annyi eszem, hogy megpályázzak egy megfelelő állást?

Figyelt kérdés
Olyan helyre küldtek, amit csak segítséggel tudok megoldani, későig kellene dolgozni, szittert fizetni, azért nem pályáztam meg. Anyagilag nem érné meg. Most odamegyek, hogy jöttem az állásért, de nem pályáztam meg ezért és ezért, de küldtek és jönnöm kellett?

2017. jún. 10. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nem fogadod el az állást.

2. Minél később mész kitöltetni a papírt és valószínű, hogy egy másik ember már betölti a helyet és ők simán elutasítanak és ráírják a közvetítői lapra, hogy az állás betelt.

2017. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha neked az protekciónak számít, hogy kiküldenek valahova közvetítő lappal 101 vagy 107E bruttó fizetésért ...
2017. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs lap, csak felhívtak, hogy menjek. Meg fogom pályázni, csak valószínű, hogy később gondok lesznek, előző melóhelyen is ez volt, hogy szittert kellett fogadom, hogy dolgozni tudjak, hát nem volt jó sem anyagilag, sem a családnak, hogy kb. vacsora, fürdés volt és ennyi volt a gyerekezés, akkor ovisok voltak.
2017. jún. 10. 21:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként közalkalmazotti állás, azért meredek szittert fizetni, mert nem sok maradna.
2017. jún. 10. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A munkaügyi központ közel sem ilyen komoly dolog. Elmondod, hogy nem felel meg, és köszönöd szépen. Senkit sem fog érdekelni. Meg sem kell indokolnod.
2017. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!