Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Agresszív, kötekedő kolléga....

Agresszív, kötekedő kolléga. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy gyárban dolgozom. Nem rég kezdtem, de az egyik 55 év körüli kolléganőm nagyon lekezelően beszél velem.Mindenért lecsesz,fenyeget hogy ki fognak tenni,ha észreveszik,hogy nem hajtok stb. Tudom,hogy nem számít,de csak 8 általánosa van a nőnek,arra hivatkozik,hogy ő már mióta dolgozik,meg ennél a cégnél is 10 éve ott van. Én megértem hogy 10 év alatt be tudott gyakorolni egy folyamatot, meg hogy idősebb nálam sokkal, de azért mégis. (20/L)
2017. jún. 12. 18:49
 1/3 anonim válasza:

Am csak féltékeny a kolléganő ;)

Általában ezt a rendszert amibe bele kezdett azt meg is akarja tartani szval ki akarja mutatni h ő nagyobb neked meg se helyed se semmi.

Én személy szerint ottani dolgozók segítségét kérném (persze előtte meg is barátkozhatsz "mindenkivel") majd nekik beszámolni a helyzetről majd ők tudnak segíteni.

sok sikert

2017. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

LOL :D


A sztahanovista mi ? :D

2017. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

A lecseszés normális dolog, ha elcseszed;)

A fenyegetéssel-kibatással talán így próbálja tudtodra adni, hogy van egy norma-elvárás, amit hoznod kell és nem a telefonodat baszkuráni, ha azt teszed sutyiba munka helyett.

Teljesítsd a követelményt és nem fog piszkálni.

Vajon teljesítetted már? Ilyen a termelői világ;)


Ha hozod az elvárt szintet és piszkál, akkor beszélsz vele, hogy nem a haverja-lüke kölke vagy, hanem munkatársa s ha nem változtat, te is tudsz "udvarolni" neki így és sőt!

99%, hogy ez után normális lesz.

2017. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!