Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jellegű és mennyi...

Milyen jellegű és mennyi dícséret várható el egy olyan főnöktől, akinek minden kérése maximálisan és időben van teljesítve?

Figyelt kérdés

Természetesen a fizetés már maga a dícséret, de akkor is úgy gondolom, hogy olykor egy-egy pozitív "ügyes vagy, köszönöm", "ügyes munka", "köszönöm az időben teljesített minőségi munkát" stílusú rövid dícséretek azért sokat jelentenek és hosszú távon bizalmat gerjesztenek főleg az olyan munkahelyeken, ahol eléggé nehéz pl. a szellemi munka.

Köszönöm a válaszokat.



2017. jún. 16. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem várható sztem el semmi, főleg hogy fizetnek. De ettől még nagyon motiváló tud lenni és kedves gesztus, ha néha azért kap visszajelzést a munkavállaló arról, hogy jól dolgozik, hogy becsülik a munkáját.
2017. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Az "ügyes vagy", "szép munka", "szép volt" és társai rengeteget jelentenek, vezetésre alkalmas emberek motivációs eszköztárának elmaradhatatlan részei. Ingyen van a dícséret, a legjobb befektetés. Bolond az a főnök, aki nem alkalmazza.
2017. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

"Milyen jellegű és mennyi dícséret várható el"

ELVÁRHATÓ dicséret?

Semilyen és semennyi...!

Az elvárható, hogy a rád bízott és a munkaszerződésedben vállalt munkát a lehető legrövidebb idő alatt tudásod legjava szerint elvégezd.

.

Persze, ha a főnöknek van egy kis esze és szem előtt tartja cége érdekeit, tudja, a jó kedvű dolgozó szivesen végzi munkáját - és ezért néha megcirógatja a munkavállalók hiúságát.

az "itt elismerik munkámat" érzés erősen motiváló.

Ráadásul a vállalat felé anyagi vonzata nincs!

2017. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ha van egy egészséges önképed akkor magadtól is tudod hogy jól van rosszul csinálod-e a munkádat, nem kell felnőtt emberként lemenni kutyába és fejsimizést várni a gazditól.
2017. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább úgy tenném fel a kérdést: Ha én a belemet is kiteszem azért, hogy mindent jól és precízen csináljak, akkor mennyire fair, hogy a főnöknek soha semmi nem jó?
2017. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A nem dicsér meg és a soha semmi nem jó az nem ugyanazt jelenti. :)
2017. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

# 5


De itt nem arról van szó hogy nem jó a főnöknek amit csinál, csak a kérdező szomjas kiskutyaként visszaigazolást vár.

2017. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak arra világítottam rá, hogy a "Soha semmi nem jó neki." gyakoribb mint a szimpla "Sosem dícsér meg.". :)
2017. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy főnök sem dicsér, sőt kifejezetten bunkó, ha valami véletlenül nem jó vagy későn csináltad meg..
2017. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
21:52 akkor úgy tűnik nekem kivételes főnököm van. Sőt, középvezetőként én is dícsérek. Szemmel láthatóan jól esik nekik, utána a hatékonyságuk az egekben. Meg még én is jól érzem magam tőle. Pedig versenyszférában nyomjuk, autóipari német multi.
2017. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!