Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesti diákmunka? Melyik...

Budapesti diákmunka? Melyik cégnél?

Figyelt kérdés
Hamarosan diákként Budapestre fogok költözni, és ugyan a vidéki közvetítő cégekkel eddig is kapcsolatban voltam, de nem sok működik fővárosunkban is. Ebből adódóan szívesen vennék tanácsokat, melyek azok a diákmunka közvetítő cégek, akikkel érdemes kapcsolatban lenni, ugyanis széles a kínálatuk, és megfelelő fizetés kapcsolódik a munkáikhoz?
2017. jún. 18. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam a mostani diák ismerőseimtől, hogy a MŰISZ legjobb.

Én anno a Márton Áronnál voltam. Mondjuk nagyon nem tudtam válogatni, mert iszonyat pocsék órarendem volt, tehát örültem, ha találtam vmit, amit tudtam végezni az óráim mellett is. De legalább korrektek voltak. Amivel nekem meggyűlt a bajom, az Universitas volt, de lehet, csak azzal az egy db toborzó p...ával, akivel kapcsolatba kerültem. Össze-vissza változtatta, hogy biztos-e a munka vagy nem, erre nyilván visszamondtam, és akkor neki állt feljebb.

2017. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!