Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 40 évesen hogyan illeszkedjek...

40 évesen hogyan illeszkedjek be új társaságba, ahol huszonévesek vannak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 08:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a facebook, se a műköröm, műszempilla, póthaj. Nekik más témájuk nincs. A munkámat szeretem, de a kollégákkal nem tudok mit kezdeni.
2017. jún. 20. 08:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Az nem olyan nagy különbség szerintem.


Ha mondjuk 50 valamennyi lennél az már sok.


De az milyen munkahely ahol mindenki huszonéves?


Eddig ahol dolgoztam mindenhol volt minden korosztály, volt huszonéves és ötvenes. Olyannal még nem találkoztam ahol mindenki fiatal.

2017. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden 20 évest érdekel ez. Mesélt te is az életedről, melóról.
2017. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak magadat add, a srácokat, lányokat biztos, hogy érdeklik azok az élettapasztalatok, amelyeket már megértél. Ezt saját tapasztalatból tudom. Plusz 40 évesen még nem vagy öreg, majd az leszel 60 éves korodban, addig meg még szinte fiatalnak számítasz! :-)
2017. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, 2-es,nem mindenki 20 éves. A száz emberből hárman vagyunk idősebbek, de ők másik műszakban vannak.
2017. jún. 20. 15:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekli őket semmi, csak az, hogy tudják ellógni az időt a munkahelyen. Én dolgozom lelkiismeretesen, ezt se nézik jó szemmel.
2017. jún. 20. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor felspanolod az átlagot és megkapják a fejmosást, hogy ők miért nem tudják ugyanazt a teljesítményt nyújtani. Akkor meg dolgozniuk kell, nem csak heherészni...
2017. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beilleszkedni,végezd a munkád lelkiismeretesen,nem bájcsevegni mentél oda.
2017. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem gyárban dolgozom ugyan, 24 éves vagyok és a kollégáim nagy része 20-on éves, de én sem tudok beilleszkedni közéjük, mert engem sem érdekelnek a műszempillák, a szoli, a kozmetikus, stb. Álló nap ilyenekről pletykálnak, ami kívülállóként is zavaró, hisz én végezném a munkám, ezért vagyok ott, ám a vihogásuk, hangos pletykálásuk bezavar. Eleinte próbáltam bekapcsolódni a beszélgetéseikbe, bedobni olyan témákat, amik engem érdekelnek, de erre nem voltak vevők.

Én ott tartok, hogy ilyen körülmények között nem tudok dolgozni és hamarosan felmondok.

2017. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem gyárban dolgozom, itt nincs átlag, nincs mit felspanolni. Ha ketten vagyunk beosztva egy feladatra, közösen kellene megcsinálni.
2017. jún. 24. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!