Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Plasztikai műtétre készülök,...

Plasztikai műtétre készülök, fogyás után az egész testem csúnya, emiatt depressziós lettem. Hogyan tudom a lábadozási időszakot megoldani a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Sokat fogytam, csunya lett mindenem, lóg a mellem, rancolodik a combom.. Megyek konzultációra egy Plasztikai sebeszhez emiatt, komplett műtétet szeretnek(mell,has,kar es comb). Alig tudok mar élni így, minden percben ez jár a fejemben :( Lassan a pénzt is osszegyujtogettem ra pedig nem keresek jol. De mit mondjak munkahelyen? Szupermarketben dolgozom, még táppénzt se veszik jó néven..Nem tudom mi tévő legyek. Már arra is gondoltam, hogy mikor lesz a műtét, Elmegyek munkanelkulire addig tudok lábadozni es valami pénzt is kapok..mit tehetnék?
2017. jún. 20. 15:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled, kérdező?
2017. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!